8-Port GSD-802PS PoE Switch

8-Port GSD-802PS PoE Switch

8-Port GSD-802PS PoE Switch Hakkında

GSD-802PS

8-Port Web/Smart Gigabit PoE (802.3af) Switch with 2-Port SFP

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

 

Ethernet Üzerinden Güç Verilen Cihazın,Yüksek Hızlı Gigabit Nesil Ethernet ile Gelişimi; 
PoE kullanılarak sağlanan güç karşılığında elde edilen tasarruf, esneklik ve yüksek hızlı data aktarımı ile bütün PLANET GSD-802PS’nin 10/100/1000Mbps özellikli bakır portları PoE power enjektör fonksiyonu sunarak 8 adet IEEE 802.3af uyumlu güç aygıtının çalışmasını sürdürebilerek port başına 15.4 watt’a kadar power sağlayabilmektedir.

Data ve PoE ile GSD-802PS kablo miktarını azaltarak duvar, tavan ve ulaşılması zor yerlerde elektrik çıkışı ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Kablo hem data hem de power taşıyarak, kurulum masraflarının azalmasını ve kurulum eforuyla birlikte elektrikçi ve malzemeye olan ihtiyacıda ortadan kaldırmaktadır. GSD-802PS’nin esas özelliği ise enerji tasarrufu fonksiyonudur. Daha efektif güç kaynağı ile GSD-802PS’in çalışma performansı 4lü lineer power adaptörlerinden uzun süreçte çok daha verimli olacaktır.

Dahası, GSD-802PS  Ethernet,Fast Ethernet ve Gigabit Ethernet işgruplarını ve networkleri birbirine bağlamak adına ideal cihazdır. Gigabit veri hacmi desteği ile birlikte Gigabit PoE switch PoE network çevresi adına veri sıkışıklığı sorunu ortadan kalkmaktadır.

Uygun Maliyetli Masaüstü Tipi / Yüksek Hızlı / Fiber Uyumlu Web Smart Switch;
GSD-802PS, Gigabit Web Smart PoE Switch olarak 8 10/100/1000Mbps bakır portları ve 2 SFP slotlarıyla birlikle, Kompakt formda kullanılarak 19 inch rafa yerleştirilebilmekte ve opsiyonel rack kitleri ile masaüstü montajı sağlanabilmektedir.

Ürünün gelişmiş özellikleri aşağıda belirtilmektedir:
• 802.3af Power over Ethernet 

• 802.1X Authentication / RADIUS 
• 802.1Q VLAN

• SNMP Monitor and SNMP Trap
• IGMP Snooping
• Rapid Spanning Tree

Yüksek Gigabit Performansı /  Kablo Hızında Switchleme;
 16Gbps bloke olmayan switch yapısı, 8k MAC adres tablosu ve IEEE 802.3x full-duplex akış kontrolü ile GSD-802PS kablo hızı ile paket aktarım performansını hiçbir risk olmadan yapabilmektedir. 2 adet Gigabit SFP (Small Factor Pluggable) slotlar 1000Base SX/LX mini-GBIC modüller ile kurulum yapılabilir böylece ürün büyük oranda genişletilebilirlik, esneklik ve bağlantı gelişimi yaratarak core switch ve serverlar için büyük fayda sağlamaktadır.

Kullanıcı Dostu / Sade Web Yönetim Arayüzü ;
Etkili yönetim için ve yerleşik web tabanlı yönetim ile birlikte, GSD-802PS kolay kullanım imkanı ve ayar merkezi sunmaktadır. Ürünün akıllı fonksiyonları ile web arayüzü aracılığıyla PoE power kontrol edilip,denetlenebilmektedir.
GSD-802PS port hızı duplex ayarları, Port-Trunking, VLAN, Port yansıtma, Rapid Spanning Tree, 802.1X network güvenlik denetimi ve çeşitli ayarlamaları gibi temel switch yönetim ayarları programlanabilmektedir.
Ek olarak,yazılım PoE kontrolü, IGMP gözetlemesi, QoS(Quality of Service), broadcast storm ve bandgenişliği kontrolü ile bant genişliği düzenlemesi gibi gelişmiş özellikler içermektedir.

Departman / Çalışma Grubu PoE Switch;
GSD-802PS serisi,PoE girişinden 8  üniteye kadar desteklemektedir. IP telefon sistemleri, IP kamera sistemleri ve şirketler için wireless AP grupları, GSD-802PS ile kolayca kurulabilir.

Örneklemek gerekirse 8 kameraIP/AP’ler şirketleri ihtiyaçları doğrultusunda kurulabilir veya şirketlere wireless dolaşım alanı yaratılabilir. Güç şoketi sınırlaması olmadan, GSD-802PS serisi PoE switch ile IP kameraları veya WLAN AP’nin daha kolay kurulumunu ve verimli dağılmasını sağlar.

 

 

Web Tasarım