AHD Kamera Ankara

AHD Kamera Ankara

AHD Kamera Ankara Hakkında

Günümüzde gittikçe kozmopolitleşen kentlerde yaşayan insanların akıllarına ilk olarak güvenlik sorunları gelmektedir. Güvenlik kameraları ise bu konuda insanların hayatlarını maddi manevi koruyan önemli kaynaklardandır. Bu nedenlegüvenlik kameraları yaşamımızın bir parçası olmuş durumdadır.

Kamera sistemleri internet kullanıcısı olan herkes için uzaktan erişim sağladığından bulunduğunuz her yerden mekanlarıidare etme imkanı sunmaktadır. Günümüzde güvenlik kameraları birçok amaç için kullanılabiliyor. AHD kamera Ankarahizmetlerimizde bu konuda tasarladığımız kamera sistemleri güvenlik donanımınızı sağlayacak niteliklerdedir.

2006 yılında Ankara’da kurulmuş olan firmamız, akım sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. 2006 yılından beridir yurt içinde ve yurt dışında IP akım sistemleri alanında hizmet veren firmamız; IP - AHD kamera sistemleri, CCTV Kamera, HD güvenlik kameraları, video gözetim sistemleri yangın sistemleri, data - iletişim sistemleri, kartlı geçiş - kontrol sistemleri,diafon sistemleri,kablolu -kablosuz aktarım sistemleri, turnike sistemleri, santral - VOIP sistemleri, hırsız alarm sistemleri, parmak izi ve kontrol sistemleri alanlarında hizmet verir. AHD kayıt cihazı Ankara hizmetlerimizde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

AHD Kamera Nedir 

AHD kamera Ankara hizmetlerimiz; CCTV analog altyapısını kullanarak yüksek çözünürlükte (720p ve 1080p çözünürlük) görüntü elde edilebilmenizi sağlayan yüksek teknolojili hizmetlerdir. 2014 sonlarında ortaya çıkmıştır. AHD teknolojisinde; analog video sinyalleri, koaksiyel kablo üzerinden aktarılır ve AHD-DVR dijital kayıt cihazlarınca işlenerek çalışmaktadır.

AHD kameralar; (CCTV kameralarda olduğu gibi) RG59 - RG6 tipi koaksiyel kablo kullanılarak DVR’lerebağlanır. AHD kamera sistemlerinin sağladığı en büyük avantajlarından biri video ve zaman kaybı yaşatmadan uzun mesafelerde çalıştırabilmesi artı kaliteli görüntü sağlayabilmeleridir. Maksimum 240 metreye kadar RG59 koaksiyel kablo kullanılabilir. Ayrıca UTP cihazlarında CAT6 kablosuyla maksimum 320 metreye kadar verimlidir. AHD kamera yanı sıra AHD kayıt cihazı Ankarahizmetlerimiz için sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

AHD Kamera Özellikleri 

AHD kameralar; 720p / 1080p çözünürlükte yüksek görüntü kalitesi sağlar.AHD kamera Ankarateknolojilerinde sinyal oluşumu tek aşamalı tarama ile sağlanır ve tek analogla sinyalin parlaklık -renk bileşenlerini bölüştürülür. Böylelikle görüntülerdeki olası bulanıklık ve parlama ortadan kalkar. Son derece net görseller oluşur. Oldukça güvenilir ve ucuz bir bağlantı türüdür.

Mevcut herhangi bir kablo ya da karma kablolarla birlikte veri iletiminde kullanılabilir.Görüntüde herhangi bir kalite kaybı yaşatmadan uzun mesafe kablo döşenerek kullanılabilir. Video verilerinde (maksimum 500 metre mesafede) kalite kaybı olmaksızın görüntü iletimi sağlar.Görüntülerde gecikme olmaz. AHD kamera sistemleri CCTV DVR, HD DVR ve Hibrid DVR şeklinde 3 farklı tür kamera sistemleri ile çalışır. AHD kameraları destekleyen diğer sistem bu kameraların kayıt işlemini yapan AHD kayıt cihazlarıdır. Kamera yanı sıra AHD kayıt cihazı Ankaraihtiyaçlarınız için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

AHD Ve IP Kamera Farkı Nedir? 

Her iki kamera sisteminde de görüntü alıcıdan gelen bilgiyi resme çevirir. Fakat aralarındaki resim aktarım şeklinden dolayı bazı farklar ortaya çıkabilmektedir. Analog kameralargörüntüyü koaksiyel kablo üzerinde analog sinyali olarak gönderdiğinden görüntü ve zaman kaybına uğramaz. IP kameralar ise görüntüyü dijitale çevirirken dahili web sunucu modülü üzerinden aktarır.

IP kamera sistemlerini; mevcut network altyapıya eklenebilir, kablo uzunluğu switchlerle dilediğiniz kadar uzatabilir, tek bir kablo ile birden çok kameraya görüntü taşınabilir, internete bağlayarak dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.Bunun karşılığında analog kameralar daha ucuzdur, dayanıklı ve zaman içinde yükseltilerek iyileştirilmiş modellerdir, zengin çeşitliliğiyle farklı noktalara farklı özelliklerde takılabilmektedir. Çıkışları ise tek standarda yönelik tasarlanır. Yüksek teknolojili AHD kamera Ankara hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

AHD kamera ve AHD kayıt cihazı Ankarave diğer tüm güvenlik ürünleri için firmamızı arayabilirsiniz. Yangın algılama sistemlerimiz, kartlı geçiş sistemleri, ip kamera, kamera kayıt sistemi, bekçi tur sistemi, kapı dedektörü, yüz tanıma, X Ray cihazı, parmak izi okuyucu, diafon, hırsız alarmı, data iletişim, VOIP telefon, turnike bariyer, kablosuz Wİ-Fİ, profesyonel seslendirme ve anons ürünleri, TV uydu sistemlerimiz yurt içi ve yurt dışı coğrafyalarda ulusal marka literatüründe ilgi görmektedir. Ev, ofis, işyeri, kurumsal firma ya da işletmeleriniz için güvenlik ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eğitimli ve donanımlı mühendislerin tasarladığı yüksek teknolojili ürünleri her bütçeye uygun niteliklerde online sayfalarımızda satışa sunmaktayız.

Web Tasarım