AHD Kamera sistemi 329 VB

AHD Kamera sistemi 329 VB

AHD Kamera sistemi 329 VB 2 MP BULLET KAMERA;

AHD Kamera Sistemleri analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanır ve dijital HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve dijital sistemlere göre ekonomik olmak nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.Makim CMR AHD 329 B , 2 Megapiksel AHD Bullet Kamera, yüksek çözünürlüğü ve 24 IR ledi ile gece görüşüne uygun olarak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

1/2.8” 1/2.8”IMX322, çözünürlüğü ve 2.8 – 12 mm Lens ile yüksek çözünürlük ve görüntü sağlayabileceğiniz CMR AHD 329 B Bullet kamera 65 metre IR range görüşüne sahiptir. 12V DC ile çalışan CMR 329 B Bullet kamera 3DNR özelliği ile düşük ışık seviyelerinde sinyal/parazit dengesi oluşturularak sağlıklı görüntüler elde edebilmektedir.

Vandalproof kasası ve IP66 koruma derecesi su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

DWDR özelliği ile ışığın az veya yoğun olduğu durumlarda, ortalama bir aydınlık düzeyi belirleyerek kameranın net ve kaliteli görüntü almasını sağlar. WDR teknolojisi ayrıca kameranın, ışık yansıması, kontrast bozukluğu ve kötü ışıklandırma koşullarında da etkilenmesini engeller. OSD menü özelliği ile ekran üzerinde, OSD kablosu ile görüntü ayarları düzenlenebilir.

CMR AHD 329 B Bullet kamera, 2 megapiksel kamera kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. 

Powered by Bilgeweb