Anahtar Teslim

Cihan Teknoloji 2006 yılından beri Kamu ve Özel sektör olmak üzere birçok projeyi sonlandırmıştır. Bu projeler içerisinde Kamera Sistemleri, ip kamera sistemleri , Santral ve Voip Sistemleri , Data ve Network Sistemleri, Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri , Pkds Sistemleri , Fiber Altyapılı sistemler olmak üzere Zayıf Akım projelerini tamamlamıştır.

Müşterilerimize ekibimizde bulunan kendi alanında uzmanlıkları olan kadromuz ile müşterilerimizin Zayıf Akım üniteleri ile ilgili iş kalemlerinde tüm sistemi çalışır halde teslim etmekteyiz.

ip kamera sistemleri Ankara yüksek puan alan kapalı ve açık IP kameralarımız, mülkünüzü dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan görüntülemenizi sağlar. Ücretsiz mobil programlarınızı ya da kullanışlı IP kamera programını (bazı modellerde bulunur) birkaç dakika içinde yayınınızı canlı görüntülemeye başlamak için güvenlik kamera sistemleri Ankara ile ietişime geçebilirsiniz.

Cihan Teknoloji olarak  çeşitli IP kameralar sunuyoruz. Ev IP güvenlik kameraları akıllı telefonunuz ya da tabletinizle kablosuz olarak eşleştirilecek biçimde geliştirilmiştir. Gelişmiş hareket algılama teknolojisi ve iki yönlü ses özellikleri arasında yer alır. Kullanımı oldukça basittir . Kablolu HD IP kameralar, gündüz ve gece ekranda düzgün bir hareketle olağanüstü derecede detaylı 1080p güvenlik görüntü sunar. Bazı modeller  devrim niteliğindeki gece görüş teknolojisi özelliği taşımaktadır.

 

Powered by Bilgeweb