ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ
Güvenlik kamera sistemi şunları içerir: 1080p HD CCTV güvenlik kameraları, 4 kanallı CCTV DVR (8 ve 16 kanala yükseltilebilir), önceden üretilmiş Siyam kabloları ve kamera güç kaynakları.

Müşteriler, isteğe bağlı bir düz ekran monitörüne görüntüleri ekleyebilirler. Monitör isteğe bağlıdır, çünkü bu DVR'ler, bu tür girişlerle herhangi bir ortak bilgisayar monitörü veya televizyonda kullanılabilen bir VGA ve HDMI video çıkışına sahiptir.

 Diğer isteğe bağlı sistem yükseltmeleri, önceden hazırlanmış Siyam kabloları yerine RG59 Siyam kablosunun makaraları ve CCTV kameralar için ayrı güç kaynakları yerine çoklu bağlantı noktası güç kaynağı kutularıdır.

Bu sistemler arasında en çok kullanılanlar CCTV / HD CCTV DVR'ler bulunur. Kullanımı kolay ve aynı zamanda Windows uzaktan erişim desteği, Android mobil cihazından,tablet cihazlarınızdan izlenebilir olmasıyla olağanüstü ücretsiz mobil uygulamalar nedeniyle son 5 yılda müşterilerimiz arasında favori oldular.

 Müşterilerimizin evlerini veya işlerini güven altına almaya başlayabilmesi ve gerektiğinde ek kameralar ekleyebilmesi için güvenli bir HD Güvenlik Kamera sistemi sunuyoruz.

Powered by Bilgeweb