ankara güvenlik kamera sistemleri

ankara güvenlik kamera sistemleri

ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ 

gasp ve hırsızlık, özellikle çok sayıda adli olay, çalışan ve nakliye trafiği bulunan yoğun bir ticari veya iş ortamında her yerde olabilir. İşletmelerin şirket varlıklarını, yatırımlarını ve çalışanlarını küçük perakende satış mağazaları ve çoklu konumlu müşterilere korumasına yardımcı olmak için geniş bir yelpazede ticari CCTV kamera sistemleri sunuyoruz. Çoğu kişinin bilmediği yerler için iş güvenlik kamera sistemlerini satın almanın, birkaç ay içinde, hırsızlık, iş hırsızlığı, vandalizmi durdurmak ve çalışan verimliliğini artırmaktan tasarruf ederek kendisi için para ödeyebileceği.İşletmenizin neye ihtiyacı olduğundan emin değil misiniz? İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan en iyi ticari CCTV kamera sistemini seçmenize yardımcı olmak için teknik satış elemanlarımızdan birine danışmak için 0 312 395 84 04 numaralı telefondan bizi arayın.

İş Güvenliği Kamera Uygulamaları İçin Profesyonel Hizmetler

Uygun fiyata en yüksek kalitede ürün ve destek hizmetleri sunmak için ülke genelinde itibar kazandık. İster AHD KAMERA sistemini mevcut video güvenlik sisteminizi yükseltmeyi veya işletmeniz için yeni bir ip kamera sistemi kurmayı planlıyorsunuz, doğru yere geldiniz. Uzman satış danışmanlarımız, ticari uygulamalarınız için uygun bir iş güvenlik kamerası sistemi tasarlamanıza yardımcı olacak ve ekipmanınızın önceden programlanmış ve önceden yapılandırılmış olarak gelmesini sağlayacağız ve sisteminiz açıldığında en kısa sürede kullanıma hazır hale gelecektir. Ticari CCTV kameralarımızın tamamı iki yıllık bir garanti kapsamındadır ve ürünlerimizi kullandığınız sürece ücretsiz teknik destek vaadiyle eşlik eder.kullanmış olduğumuz Güvenlik Kamera modelleri kendi ithalatımız olduğundan satış sonrası tamir veya değişim konusunda müşterilerimize en hızlı geri dönüşü sağlıyoruz.

CCTV Güvenlik Kamerası Özellikleri

Yüksek çözünürlüklü iş CCTV kameraları, üst düzey erişim denetimi çözümleri ve yüz tanıma, eksik / katılımsız nesne algılama ve SMS ve e-posta yoluyla otomatik uyarılar gibi özelliklerle donatılmış sağlam ve üstün analitik yazılım sunuyoruz. Video beslemelerine mobil erişim - IP güvenlik kamera sistemlerine internet üzerinden erişilebilir ve iPhone , Android ve diğer akıllı telefonlarla tam uyumluVGA ve HDMI çıkışı - NVR'lerimizin birçoğu hem eski hem de gelişmiş görüntüleme aygıtlarıyla uyumlu olmak için VGA ve HDMI bağlantı noktalarına sahiptir. Gece görüşü - Kızılötesi (IR) güvenlik kameralarımız, güneş battıktan sonra yüksek kaliteli video çekmeye devam eder, böylece bir alanı her gün 24 saat izleyebilirsiniz Hava koşullarına dayanıklı - Aşırı sıcaklık, soğuk ve neme dayanacak şekilde tasarlanmış kutu güvenlik kamerası yuvaları sunuyoruz.

 

Powered by Bilgeweb