Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri Hakkında

Güvenliğe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda bilgisayar programlı bekçi tur kontrol sistemlerimiz kullanılmaktadır. Güvenlik görevlilerinin tüm görev alanlarında yaptıkları devriyeleri kontrol etmek için kullanılmaktadır. Bu sistemi kurarken öncelikle güvenlik görevlilerinin kontrol noktalarını belirliyor ve kontrol kartlarını bu cihazlara tanımlıyoruz.

Güvenlik görevlileri yaptıkları devriye görevlerinde geldikleri kontrol noktasına kartlarını okuttuklarında, kontrol saatini kaydetmekte raporlamaktadır. Bu sistemimiz sayesinde güvenlik görevlileri ve yaptıkları işler denetlenmiş olmaktadır. Tüm sistemi kurduğumuzda öncelikle kendimiz gerekli testleri yapıyor ve sistemi sorunsuz çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Güvenlik Gereksinimleri

Firmamız uzun yıllar tüm güvenlik gereksinimlerine karşı teknoloji üretimi yapmakta ve uygulama sahalarında kullanılmasını sağlamaktadır. Büyük iş sahalarında güvenlik görevlilerinin düzenli olarak devriye gezmesi ve belirli noktaları periyodik olarak kontrol etmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin bir noktadan kontrolünü sağlayabilmek için bekçi tur kontrol sistemleri geliştiriyoruz. Bu sistemler içerisinde, tur, tur noktası, bekçi kontrol kalemi ve yuva kartı bulunmaktadır.

Sistemin çalışabilmesi için bilgisayar programına, tur kartları ve tur noktalarını tanıtıyoruz. Bekçiler tura çıktıklarında noktaları ziyaret ederek ellerindeki kartları okutmak zorundadır. Bu bekçilerin hangi saatte hangi noktaları kontrol ettiğinin raporlanmasını sağlamaktadır. Kontrol noktalarının seçiminin nasıl yapılacağı ve hangi özelliklerde olması gerektiği firmamız tarafından talep eden işletmelere aktarılmaktadır.

Kontrol Noktaları

Bekçi tur sistemi kurulumu için oluşturulacak olan kontrol noktalarının bulunduğu alanda demir ve metal gibi iletkenlerin olmaması önemlidir. Güvenlik görevini yerine getiren bekçiler, ilk kontrol noktasından başlayarak sırayla son kontrol noktasına kadar tüm noktalarda kartlarını okutarak turlarını tamamlarlar.

Bu kart okutma işlemleri bilgisayar programına bağlıdır ve anlık olarak raporlanmaktadır. Güvenlik açığı oluşturulmaması için kullanılan tüm ürünlerimizi ağır koşullarda teste tabi tutuyor ve tek tek deniyoruz. Kontrol noktalarında bekçilerin okutması için kullanılan kalemler, yüksek dayanıklılığa sahiptir ve düşme durumunda hasar görmemektedir.

Kullanım Alanları

Bekçi tur sistemleri daha çok gece bekçilerinin kullanıldığı alanlarda kullanılmaktadır. Büyük iş alanlarının, inşaat şantiyelerinin düzenli kontrol edilmesi için bu sistemlere olan talepler her gün artış göstermektedir. Kullanım alanları olarak, siteler, plazalar, holdingler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde bu sistemlerimizi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Web Tasarım