Biyometrik Parmak İzi Okuyucu

Biyometrik Parmak İzi Okuyucu

Biyometrik Parmak İzi Okuyucu Hakkında

2006 senesinde Ankara merkezli olarak kurmuş olduğumuz firmamız Cihan Teknoloji, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için çeşitli güvenlik yöntemlerini teknolojik gelişimler ile buluşturur. Firmamız bünyesinde yer alan birçok teknolojik güvenlik ürününden yararlanabilmeniz mümkün olurken biyometrik parmak izi okuyucu ile beraber sadece sisteme tanımı yapılmış olan kişilerin erişim sağlayabilecekleri bir giriş önlemi alabilirsiniz. Bireyin biyometrik olarak parmak izini okuyan bu sistem, firmamız içerisinde satışı yapılan ürünler ile beraber desteklenir.

Biyometrik Parmak İzi Ürünleri

Firmamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen bir ürün seçeneği olarak biyometrik parmak izin okuyucuları çeşitli markalar dahilinde sizlerin hizmetine sunulur. Tuşlu ya da dokunmatik okuyucu seçeneklerinden her hangi birini tercih edebilmeniz mümkün olurken bu sistem firmamızın alanında uzman teknik ekibi tarafından dilediğiniz yere kurulur. Biyometrik olarak faaliyete geçirilen parmak izi okuyucuları öncelikle sistem tanımlama yapılması ile başlar ve daha sonrasında belirli bir alana giriş ya da çıkış yapabilmek için bu okuyucu sistemi kullanılır. Firmamız ürünleri müşterilerimizin beklentilerini bu alanda en kaliteli şekilde karşılar.

Bakım ve Onarım

1080p çözünürlükte kamera sistemlerinin yanı sıra biyometrik olarak kullanılan parmak izi okuyucu ürünlerinde de müşterilerimizin yardımına koşmaktayız. Cihazlarda yaşanan her hangi teknik bir problemde firmamız bünyesinde çalışan ve alanında uzman olan teknik ekibimiz müşterimizin bulunduğu bölgeye erişim sağlayarak ürünün onarımını gerçekleştirir. Parmak izi okuyucuları belirli bir çalışma sistemine bağlı olduğundan yılda bir kez bakımını ve doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek yeterli olacaktır. Firmamız ürün satışının yanı sıra bu hizmeti de sağlar.

Kurulum

İş yeri ya da ev fark etmeksizin ürünlerinin kurulumunu dikkatli bir şekilde yapan teknik ekibimiz, ürün satışı ile birlikte kurulumunu da gerçekleştirir. Ürünü satın alan müşterilerimiz için kurulumumuz ücretsiz bir şekilde yapılmakla beraber, parmak izi okuyucularının nereye yerleştirileceği, konumu gibi birçok işlem müşterinin isteği doğrultusunda gerçekleştirilir. Kurulumun tamamlanması ile beraber sisteme tanımlanacak olan kişilerin parmak izleri alınır ve cihaz faaliyete geçmiş olur. Firmamız tarafından yüksek teknoloji ile donatılmış olan bu ürünler aynı zamanda kurulum işlemi ile beraber de hizmete konulmuştur.

Yazılım Desteği

Parmak izi tanımlama sistemlerini 2006 senesinden beri Ankara'da aktif bir şekilde kullanan firmamız, güvenlik ve kimlik belirleme açısından birinci öncelik olarak bu sistemi kabul eder. Şirket bilgisayarları, şahsi bilgisayarlar, cihazlarda yer alan paha biçilemez veriler vb. bir çok önemli bilginin korunması için parmak izi okuyucularına ihtiyaç duyulur. Bu sistemin satışını gerçekleştiren firmamız aynı zamanda müşterilerimiz için gerekli olan yazılım desteğini de en iyi şekilde sağlar. Parmak izi okuyucuları için geliştirilmiş olan ve sistemin bozulmadan çalışmasına yardımcı olan yazılım destekleri sayesinde bu hizmeti güvenilir olarak satın alabilirsiniz.

Parmak İzi Okuyucularının Çalışma Prensibi

Firmamız tarafından satışı ve her türlü bakım, yazılım ve onarım işlemi gerçekleştirilen biyometrik parmak izi okuyucularının çalışma prensibi oldukça basittir. Parmaklarda yer alan deforme, yıpranma, ya da sürtünme durumları kişiye özel bir imzanın ortaya çıkmasına neden olur. Parmak izi okuyucularında da bu imzanın taraması yapılır ve sisteme kayıt edilir. DPI adı verilen bir terim, parmak izinin okunabilmesi için devreye girer. Bu terimin tüketici parmak izinde yaklaşık 500 civarında olması gerekir. Düşük DPI sistemine sahip olan parmak okuyucuları tamamen güvenilir bir hizmet sağlamaz. Bu nedenle firmamız içerisinde düşük sistemli ürünlerin satışı yapılmaz. Biyometrik parmak izi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için https://www.cihanteknoloji.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Web Tasarım