DOME GÜVENLİK KAMERALARI

DOME GÜVENLİK KAMERALARI

    DOME Güvenlik Kameraları | DOME CCTV Kameralar

DOME Güvenlik Kameraları, kubbe şeklindedir. DOME kamera lar; evlerin, işyerlerinin, perakende satış mağazalarının ve restoranların gözetim sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Bunun nedeni; DOME kameraların daha modaya uygun olmasıdır. Kubbe şeklinden dolayı, biri için bir DOME kameranın objektifinin hangi yöne hedeflediğini söylemesi zordur.

Bir DOME Kamera alımı yaparken gece görüşü ne ihtiyacınız olup olmadığını düşünmelisiniz; bu durumda kızılötesi DOME kameraya bakmalısınız. HD Kameranızı yüklediğiniz alan bozulmaya açıksa, bir DOME kamera kurmayı düşünmelisiniz. DOME kamera, kamera merceğinin odak uzaklık değerini istediğiniz yere tam olarak ayarlama esnekliği sunar. CCTV Kamera sistemleri yukarıda belirtilen tüm DOME Kamera kombinasyonlarını sunmaktadır. Sizin için hangisinin en iyi olduğuna karar vermek için yardıma ihtiyacınız var ise bizi çekinmeden arayabilirsiniz…

  DOME Güvenlik Kameraları 
DOME güvenlik kameraları insanlara gerçek bir gözetleme kamerasının çalıştığını düşünmelerini engellemek için caydırıcı olarak kullanılır. DOME güvenlik kameraları aynı zamanda gerçek gözetim kameraları ile birlikte kullanılır böylece daha fazla alanın video gözetimi altında olduğu görülür.

Powered by Bilgeweb