Eğitim

kameralı Video gözetimi, bilgisayar güvenlik sistemleri, hırsız alarmları ve elektronik erişim sistemlerine ne kadar harcayacağınızı öğrenin ...

Güvenlik Kamera Sistemlerinde Küçük bir işletme olsa bile, dosyalar, bilgisayarlar, satabileceğiniz ürünler ve diğer birçok varlık da dahil olmak üzere korumak için önemli ve kritik unsurlarınız vardır. Bir işletme güvenlik sisteminin pahalı olduğunu ya da aşırı derecede öldürdüğünü düşünebilirsiniz ve gerçekten yalnızca büyük işletmeler için gereklidir, ancak gerçek şu ki güvenlik  sistemleri ankara her şekilde hayatımızın çok önemli bir noktasındadır . Artı, sadece hırsızlara karşı koruma sağlamazlar, aynı zamanda ateş ve vandalizme karşı da korunabilirler. Herhangi bir sorunun ne zaman ortaya çıkabileceğini asla bilemezsiniz ve işletmenizin savunmasız olmasını sağlamak önemlidir. Burada konumuz sadece ip kamera sistemleri Ankara olmayıp bunu daha derin ve detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Peki işiniz için hangi güvenlik sistemi doğru? Neyi korumak istediğinize bağlı. Her güvenlik sistemi türü için birçok farklı seçenek vardır, bu da şirketinizin yapısını koruyabilmeniz anlamına gelir. Buna ek olarak, bazı güvenlik şirketleri sizi her açıdan koruyan sunumlara sahip olabilir; bu nedenle, bir tedarikçiden tüm güvenlik paketini satın almak maliyetli olabilir. Bu durumda yapmanız gereken en önemli şey profesyonel bir güvenlik şirketinden destek almak olacaktır.İşletmenizi korumak için ne kadar harcayabileceğinizi anlamak için bu dört farklı güvenlik yönteminden geçer.

Güvenlik Sistemi Tipi: Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri  neyi Korumaktadır: İşletmenizi hem içeride hem de çevrede çevreleyen ofis veya bina.

Neler  İhtiyacınız Olabilir: İşinizde neler olup bittiğini görmek için bir video gözetim kamerası (veya birkaçı) düşünebilirsiniz. Pek çok sistem web veya mobil cihazlarla entegrasyona izin verir, böylece işinizdeyken bile neler olduğunu görebilirsiniz. Bu güvenlik sistemi, müşterilerinizi izlemenize ve çalışanlarınızla neler olduğunu görmenize olanak tanır. Ayrıca, herhangi bir hırsızlık ya da hasar için bir sigorta talebinde bulunmanız durumunda, video görüntü kanıtınıza sahip olmanıza yardımcı olur.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir satıcı firma ile video kameraları kurmalarını ve onlarla kayıt yapmak için gerekli yazılımı kurmalarına yardımcı olmak için sözleşme yapabilirsiniz. Veya web'e dönüp güvenlik kameralarını ve aksesuarlarını kendiniz satın alabilirsiniz. Kamera kurulum ve montajını kendiniz dahi yapabileceğiniz hazır paket kameralarda mevcuttur. Kamera Fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse ;  Kendin yapıcılar, kendiniz kurmanız gereken kameralar için 300- 750 dolar arasında herhangi bir yerde ödeme yapmayı umabilir. İşyerinizde geniş bir alan bulunmuyorsa, bir ev güvenlik sistemi kullanmayı düşünebilirsiniz. Çoğu profesyonel satıcılar, ilk kurulum veya ekipman masraflarının yanı sıra aylık ücret talep etmektedir. Bu kadar 1500 $ kadar ekleyebilirsiniz.

Güvenlik Sistemi Tipi: Saldırı Tespit Alarmı

Hırsız Alarm Sistemi Neyi Korumaktadır : Ofisinizdeki ip kameralar ile ilgili her şey , bina veya mağaza. İşinizi hırsızlık, vandalizm veya tehlikeli davetsiz misafirlerden korur.

Hırsız Alarma Neden İhtiyacınız Olabilir: Muhtemelen, bir alarm sistemi almadan önce işinizde bir kayıp ya da kesinti beklemek istemiyorsunuzdur. Bu tür sistemler yalnızca hırsızları vazgeçirmekle kalmaz, aynı zamanda çalışanların çalınmasını önler, aksi takdirde kapıda - çalışanlarınızın güvenliğini sağlarlar.

Bu sistemler genellikle hareket algılayıcıları ve cam kırma sensörleri gibi girişi algılayan farklı aygıtlardan oluşan bir grup içerir ve yetkisiz erişime neden olduğunda uyarı alır üçüncü taraf bir satıcı tarafından izlenir. Bu izleme merkezleri, yıl boyunca günde 24 saat hizmetinizdedir. Saldırıdan haberdar olduklarında, polisin gönderilmesi gerekip gerekmediğini teyit etmek için genellikle saniye sonra çağrılırsınız.

Hırsız Alarm Fiyatları İş alarm sistemlerinin kurulumu için fiyat, ofisinizin veya binanızın boyutuna bağlı olarak değişebilir. İlk kurulum ücreti üzerine genellikle aylık izleme ücretleri uygulanır. Bunun fiyatı, sadece bir girişe sahip küçük bir ofis veya bina için 100 $ kadar düşük olabilir. Daha fazla seçenek (ve daha kare ayak) eklediğinizde, kurulum ve aylık ücretleriniz artacak ve 2000 dolardan yukarıya mal olacaktınız.

 

IP KAMERA Bilgisayar güvenlik sistemi

İp kameralar Neyi Korumaktadır : İş dosyalarınız ve belgeleriniz, hassas müşteri bilgileri, işletmenizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olan yazılımlar ve bilgisayar sisteminizdeki diğer kritik bilgiler.

İp kamera montajı için neler gerekir : Hackerlar küçük işletmelerin giderek daha fazla hedeflendiğinden , şirketinizi virüslerden, casus yazılımlardan, bilgisayar korsanlarına ve diğer tehditlere karşı korumak çok önemlidir. Ek olarak, bu kadar çok iş bilgisayarınızla gerçekleştirildiğinde, üretkenlik kaybı saatlerini, işlerini yürütmede kesintileri ve müşteri tabanı olsaydı bile önemli bir kayıp oluşturduğunuzda binlerce dolar zarara uğrarsınız demektir. Bu bilgiler ele geçirildi.

Ne Kadara Maliyet Vurur : En azından, ağ geçidindeki virüsleri ağa durduran bir güvenlik duvarı ve virüsten koruma yazılımı yatırım yapın. Bu, yılda 30-100 $ gibi düşük bir abonelik ücretiyle küçük işletmeler için inanılmaz maliyet etkin olabilir. Ayrıca, neredeyse çevrimiçi hizmetler aracılığıyla barındırılmasını sağlayarak bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Bunların çoğu ücretsiz. 

EV Güvenlik Sistemi : Elektronik Erişim Kontrol Sistemleri 

Kablosuz Kamera  Bazı bölümler veya tüm çalışanlar tarafından erişilebilir olmamalıdır oda.

İhtiyacınız Olan : Erişim kontrol sistemleri yetkili çalışanların, hassas veya mülkiyetle ilgili bilgileri yanlış elden uzak tutarken, işinizdeki çeşitli odalara girip çıkmalarına izin verir. Bu tür sistemler, tek bir kapı için bir tuş takımı giriş mekanizması veya işletmenizin bulunduğu yere kadar kartları hızlıca içeri alıp kapatabilecek geniş bir ağa bağlı sistemle aslında oldukça basit olabilir. Turnike Sistemleri Ankara Bu tür bir güvenlik sistemi, belirli endüstrilerde çalışıyorsanız veya hassas bilgileri tutmanız durumunda işiniz için önemli olabilir. Örneğin, devlet sözleşmeleri ile çalışırsanız, bazı bilgiyi çalışanların erişiminden uzak tutmanız istenebilir. Bu tür bir sistemin diğer faydaları, feshedilen çalışanlara karşı korunmak ya da kaybolan anahtarları değiştirmektir.

Turnike Fiyat  Elektronik erişim kontrolü için maliyet, kullanılan donanımın türüne ve erişiminizin kurulması gereken kapı sayısına bağlı olarak değişecektir. Masraflar kapı başına 1.000 $ ve üstü arasında değişebilir.

 

Powered by Bilgeweb