En İyi Güvenlik Kamerası Nedir

En İyi Güvenlik Kamerası Nedir

En İyi Güvenlik Kamerası Nedir Hakkında

En İyi Güvenlik Kamerası Nedir

Bazılarımızın uzaktan çalışacağını veya ofisinizde daha az insan olacağını biliyoruz. Evlerinizin ve işletmelerinizin güvenli ve hazırlıklı olduğundan emin olmak istiyorsunuz. Şimdi en iyi güvenlik kamerası sistemlerinizin temiz olduğundan ve her şeyin doğru şekilde çalıştığından emin olmanın tam zamanı. İşletmenizden bir süre uzaklaştığınızda, lütfen gittiğinizde güvenlik sistemlerinizi korumanıza yardımcı olacak bu ipuçlarına beraber bakalım...

Tüm kameralarınızın çalışır durumda olduğundan emin olmak için kontrol ediniz. Bu açık görünebilir, ancak şimdi işletmenizdeki veya evinizdeki güvenlik kameralarının düzgün çalıştığından emin olmanın tam zamanıdır.

En iyi güvenlik kamerası sisteminize bir süredir sahipseniz, kaç tane kamera kurduğunuzu unutmanız bile normaldir.

Kamera görüntüleri uygulamanızı açın ve mülkünüzde hızlı bir yürüyüş yapın, tüm kameralarınızın uygulamanızda göründüğünden emin olunuz.

Kameraya giderek çevrimiçi durumu kontrol ediniz. Kamera çevrimiçiyse durum simgesi yeşil, çevrimdışıysa gri olur. Çevrimdışı kameralarınız varsa aktif hale getiriniz. 

Sisteminizdeki tüm kameraları temizleyin ; örümcek ağlarını güvenlik kameralarınızdan uzaklaştırın.

Güvenlik kameranızın lensinizi ve IR alanını temiz bir mikrofiber bezle temizleyiniz.

Kamera özellikle kirliyse, mikrofiber bez üzerine biraz su kullanabilirsiniz kuruladığınızdan ve su lekelerinden kaçınınız. Sert kimyasal temizleyileri kullanmamaya özen gösterebilirsiniz. 

Gece görüş performansını etkileyebilecek örümcek ağlarını siliniz ve kameranın yanında görüntüyü etkileyebilecek yeni ağaç dallarını temizleyip ve hatta kameranın yanına takılan şeyler gibi yeni herhangi bir şey olup olmadığını kontrol ediniz.

Kameralarınızı adlandırmak yalnızca birkaç dakikanızı alır, ancak bir olayı gözden geçirmeniz gerektiğinde size çok zaman kazandırır. Yardıma ihtiyacınız varsa teknik destek ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kayıt ayarlarınızın doğru olduğundan emin olunuz , kayıt ayarlarınızı kontrol etmek, ister 7/24 ister sadece hareket için kayıt yapmayı tercih edin isterseniz ihtiyacınız olan çekimi aldığınızdan emin olmanızı sağlar.

Uzaktan erişim, en iyi güvenlik kameralarınızı canlı görüntülemenizi veya kayıttan yürütmeyi izlemenizi sağlar. Bu özellik, siz uzaktayken bulunduğunuz yere her yerden göz kulak olabilmeniz için çok yardımcı olacaktır.

En iyi güvenlik kamerası teknolojisini kullanarak evinize , işyerinize, özel mülkünüze veya kamu kurum ve kuruluşlarına olmak üzere heryere güvenlik kamera sistemi kurulumunu yapmaktayız...

 

 

Web Tasarım