en ucuz kamera sistemi

en ucuz kamera sistemi

  CCTV GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

Video gözetim sistemleri, 1080p video çözünürlüğüne kadar kayıt yapan 1080p HD güvenlik kameraları ve HD CCTV DVR'leri içerir. HD kameralar, geleneksel CCTV kameralar tarafından kullanılan aynı türdeki kabloyu kullanarak DVR'ye sabit kablo ile bağlanılır. CCTV Güvenlik Sistemleri kurulumu çok basittir aslında. CCTC Güvenlik sistemlerinde bulunan DVR-PRO DVR'ler standart çözünürlüklü analog CCTV kameralarla da çalışır. Müşteriler, kullanmak istedikleri analog CCTV kameralarına sahip olduklarında, 1080p kameralar ve analog kameralar, bu DVR'lerle aynı sistemde birleştirilebilir.

  İyi bir HD kamera sistemlerinden birini arıyorsanız, aradığınız sistem DVR sistemidir. Bu sistemler;  Windows, iPhone, iPad ve Android mobil dahil olmak üzere bilgisayar ve mobil platform için uzaktan kamera görüntüleme uygulamaları içerir. CCTV Kameraları, HD kameraların ve DVR'lerin orijinal ekipmanı bir bütündür. Doğrudan kaynaktan satın alabilirsiniz aynı zamanda teknik destek ve 2 yıl üretici garantisi sunuyoruz.

  Biz Cihan Bilgi Sistemleri ve Bilgi Teknolojisi olarak CCTV Kamera Sistemi hakkında sizin için özel bir teklif oluşturarak her zaman yanınızdayız.

   HD CCTV kameralar; HD güvenlik kameraları, 1080p çözünürlüğe kadar yüksek çözünürlüklü video gözetleme görüntüleri yakalama yeteneğine sahiptir. Bu sayfada iki tür fonksiyonda kablo tipi güvenlik kamerası bulunur: AHD ve TVI.

   CCTV Kamera Sistemleri her iki kamera tipini de eşit derecede tavsiye etmektedir ve AHD, TVI ve analog CCTV kameralarıyla çalışan gözetim DVR lerine sahibtir. Bununla birlikte, bazı diğer DVR ler yalnızca bir veya başka türlerle çalışır, bu nedenle her ikisini de taşımaktayız. AHD kameraları veya TVI kameraları içeren sayfaları buradan görüntüleyebilir ve tedarik ettiğimiz tüm 1080p HD kameraları görüntüleyip inceleyebilirsiniz.

Powered by Bilgeweb