evime nasıl bir kamera sistemi yaptırmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim.

evime nasıl bir kamera sistemi yaptırmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim. Hakkında

IP Kamera Sistemleri ve Güvenlik kameralarına  bugünlerde her yerde rastlamak mümkün . Onları sokakta yürürken, ATM'de, yürüdüğünüz aşağı yukarı her dükkanda görebilirsiniz. Ancak teknolojiyi evinize getirmeye gelince, ev kamera sistemleri Ankara bütün fikir çok zorlu sepete basitçe son verebilir.Kamera Sistemleri Ankara da  Tüketici pazarına doğru sert bir itme vasıtası ile, ağa bağlı ev güvenlik kameraları üreticileri artık evde olmadığınız halde internet üzerinden evinizi izlemek için daha çok ve daha basit seçenekler sağlıyor. Tabi bunun sağlanabilmesi için bulunmuş olduğumuz ev yada iş yerinde limitli yada limitsiz bir internet hattının olması gerekiyor. Nispeten gösterişsiz bir harcama için, hareketi algılama, düşük ışık kullanımı ve hatta Wi-Fi bağlantısı olmak suretiyle bütün temel özelliklere sahip, temel ağa bağlı bir ip güvenlik kamerası alabilirsiniz; bu nedenden dolayı evinizde kablolama yapmak zorunda kalmazsınız. Artık kablo trafiği olmadanda evlerimize yada iş yerlerimize kablosuz Kamera Sistemleri yapmak hem çok kolay hemde mümkündür. Fiyatları da eskisi gibi çok maliyetli olmayıp firmamız Cihan Teknoloji uygun fiyatlara kurulumunu yapmaktadır.Cihazları online hale getirme yöntemleri bazı durumlarda çalışmaya meyillidir, yalnız inanılmaz derecede başarısız olur. Ancak daha çok seçenek istemekle başlarsak, işler zorlaşabilir. Çeşitli cihazlarınız için IP adreslerini nasıl yöneteceğiniz konusu ile ilgili iyi bir fikre sahip olmanız gerekir. Kısa bir süre önce kısa bir gezintiye çıkmaya hazırlanırken, uzun bir süre boyunca arka bahçeyi kendine yapacak olan aile köpeği için bazı kameralar kurmaya karar verdik. İyi bir önlem olarak, evin önünde de bir ip kamera kurmaya karar verdik. 

Kullanılacak Malzemeleri Sıralıyorum : Bu alıştırmanın amaçları doğrultusunda, bunun yanı sıra bir ağ yönlendiricisi görevi gören bir ADSL ya da kablo modem kullanarak internete bağlı olduğunuzu varsayıyoruz. Yönlendiriciler, akıllıca evinizdeki cihazlar ile büyük, kötü internet arasındaki trafiği yönlendirir.

Fotoğraf makinenizi, sabit bağlantınızı sağlayan yönlendiriciden uzak bir yere kurmak istiyorsanız - örnek olarak geniş bantın kurulu olmadığı bir depoda bir kablosuz geniş bant yönlendirici düşünebilirsiniz. Standart bir mobil geniş bantlı dongle alan ve bütün trafiği mobil geniş bant bağlantınız üzerinden yönlendiren kablosuz bir hotspot oluşturan Geniş Bant Kablosuz N Yönlendiricisi Böyle bir aygıtı ayarlamak kolaydır ve sabit ya da mobil geniş bant bağlantılarınız olsun, İnternet'e bağlı bir çeşit yönlendiriciniz olduğunu varsayacağız. Wi-Fi ya da sabit bir ağ kablosu kullanarak olsun, bu yönlendirici sizi kameranızla ya da kameralarınızla bağlantı kuracak kabloyu sağlayacak. Herhangi bir yerde casusluk yapmak kolay olur. Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Kameralar çözünürlük bakımından farklılık gösterse de çoğu fonksiyonelliği göreceli olarak tutarlıdır. Düşük yakınlıklı birimlerdeki düşük çözünürlüklü dijital yakınlaştırma ve ileri teknoloji aygıtlarda optik yakınlaştırma gibi bazı yakınlaştırma yeteneği ve hareketi algılama, dahili bir bellek kartı, ses yayın yapabilmeleri gibi özellikleri de içeriyor olacaklar. Video olarak ve ağa bağlı depolama (NAS) serverına video kaydetme özelliği. Kamera Kayıt Cihazı vasıtası ile sağlanmaktadır.

Büyük miktardaki kayıtları depolamak için fotoğraf makinenizi NAS ‘a yönlendirin. Eğer sistemde mobese Kamera var ise İleri teknoloji modeller pan-tilt-büyütme (PTZ) özelliklerini içerebilir; Hareket algılandığında hareketsiz görüntülerin ve videonun nasıl gönderildiğini kontrol etmek için komplike komut dosyası özellikleri; Ve hatta üçüncü taraf eklentileri için destek. Hemen hemen hepsi artık internet üzerinden erişilebilen internet kullanıcı arayüzüleri ile geliştirilmiştir ve çoğu satıcılar artık nerede olursanız olun kameralarınızı hızla kontrol etmenizi sağlayan bir iPhone ya da iPad uygulaması sunmaktadır.

Web Tasarım