GSD-803PD

GSD-803PD

GSD-803PD Hakkında

GSD-803PD

8-Port Gigabit Ethernet PoE PD Switch

GENEL ÖZELLİKLERİ

Üst Düzey Gigabit Performansı ve Enerji Tasarrufu için İdeal Çözümler:
Dünya çapındaki enerji tasarrufu eğilimine paralel olarak, PLANET yeni nesil çevreci network ürünü olan PoE PD Switch olan GSD-803PD Gigabit Ethernet PoE PD switchi sunmuştur.GSD-803PD aşağıdaki gelişmiş özelliklere sahiptir:
    ¦ 802.3af / at 48~56V DC in-line güç girişi
    ¦ Kolay kurulum ve kullanım
    ¦ 200 metreye kadar Ethernet mesafesi uzatma 
    ¦ Kompakt Dizayn
    ¦ Kolay Sorun Giderme

PLANET GSD-803PD 8 portlu Gigabit Ethernet PoE PD Switch olarak elverişli ve uygun maliyetli 802.3af/at PoE power enjektör çözümleri sunmaktadır. Ürün önceki versiyonlardan olan PLANET SOHO switch ailesinden DC power adaptöründen gereken güç konusunda farklılıklar göstermektedir. Ürün özel olarak ev networkleri, SOHO ve işletmeler için geliştirilmiştir ve enerji tasarrufu ve Gigabit performansı sunmaktadır.

Dizayn:
GSD-803PD kullandığı yeni motor ile iki gelişmiş green network teknolojisi kullanmaktadır.
  -Boşta beklerken güç tasarrufu modu.
  -Kablo uzunluğuna bağlı akıllı hesaplama

GSD-803PD Boşta beklerken güç tasarrufu modu, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) standartına uyumlu biçimde çalışarak port kullanılmadığı zamanlarda otomatik olarak portun gücü azaltılarak tasarruf sağlanabilmektedir.Akıllı hesaplama(Intelligent Scale Power) teknolojisi aktif olarak gereken güç miktarını takip ederek kablo uzunluğuna bağlı olarak gücü belirlemektedir. GSD-803PD  20m’den kısa bir kablo ile bağlandığı zaman cihaz maksimum enerji tasarrufu sağlamaktadır çünkü cihaz Ethernet kablosunu algılayarak kullanılacak gücü düşürebilmektedir.Bu sayede bağlantı kurulan cihazın belirgin bir şekilde ortalama güç tüketimi azalır buda enerji tasarrufu anlamında büyük belirgin bir kazanç ortaya koyar. 

EuP Uyumlu Güç Kontrolü:
Avrupa Birliğinin enerji yönetmeliğine(EuP)uyum sağlamak ve bundan ötürü uyum sağlamak amacıyla GSD-803PD switch arka panelde Energy-saving sunduğu kapama modu ve standby modu sunmaktadır.PLANET çevreci network switchleri evlerde enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olmakta ve işletmelerin maliyetlerini azaltmasını sağlayarak insanların daha sorumlu vatandaşlar olmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Web Tasarım