GSW-1602SF

GSW-1602SF

GSW-1602SF Hakkında

GSW-1602SF

16-Port 10/100/1000Base-T with 2-Port SFP Web-Smart Gigabit Ethernet Switch

DONANIM ÖZELLİKLERİ: 

Hardware Version: Version 3

10/100/1000Mbps Bakır Portlar: 16-Port Auto-MDI / MDI-X

SFP / mini-GBIC Slot: 2, shared with Port-15 and Port-16, 100Base-FX / 1000Base-SX/LX Dual mode

Share Data Buffer: 340KB

Address Table: 8K entries

Güç Tüketimi: Max.19 Watts / 64 BTU

Ölçüler : 440 x 120 x 44 mm, 1U height

Güç Gereksinimi: AC 100~240V, 50/60Hz , 1A

 

Mükemmel Trafik Kontrolü;
GSW-1602SF, güçlü trafik yönetimi ile gelmekte ve QoS özellikleri sayesinde SMB’lerin bağlantı hizmetlerini geliştirmek için kullanılmaktadır. QoS özellik olarak IEEE 802.1p 4 kuyruk önceliği / DSCP ve bantgenişlii limitlese gibi multi-tenant, multi-business üniteler, Telco veya network servis sağlayıcıları uygulamalarında geniş yer bulmaktadır. GSW-1602SF sınırlı network kaynaklarının tüm avantajlarını kullanmalarına yardımcı olmakta ve video konferans ve VoIP kullanım ve iletişim performansında en iyi performansı garanti etmektedir.

 

Etkili Güvenlik;
PLANET GSW-1602SF IEEE 802.1X port tabanlı Access kontrol ve Radius kimlik denetimi sunarak sistem kimlik denetimine sahiptir. Güvenlik mekanizması filtreleme ayarı ve MAC adresi filtrelemesi içermektedir. Filtreleme ayarı ile port başına IP kaynağı izinsiz bağlantıları engelleyerek statik MAC aresi hedeleflenen porta MAC adres ataması yapabilmektedir. Port tabanlı IEEE 802.1Q VLAN fonksiyonu ile network yöneticileri yüksek güvenlikli şirket ağlarını çok daha az süre ve eforla kurabilmektedir.

 

Uzatma ve Esneklik Çözümleri; 
GSW-1602SF serisi içinde yerleşik olarak 2 mini-GBIC  slotu barındırmaktadır ve 1000Base-SX/LX ve WDM SFP (Small Form-factor Pluggable) fiber optik modülleri desteklemektedir. Bununla birlikte artık yönetici uygun SFP tranceiver’ını sadece sinyal mesafesi olarak değil, sinyal mesafesi konusunda da ayarlayabilmektedir. Mesafe olarak 550m’den (multi-mode fiber ile) veya 10/20/30/40/50/70/120 kilometrelere kadar (Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir. Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.

 

Web Tasarım