GÜVENLİK KAMERALARI

GÜVENLİK KAMERALARI

PC tabanlı DVR'ler

PC tabanlı DVR'ler daha kolay kullanılır, daha esnektir ve canlı görüntüleme, uzaktan erişim ve DVR'ınızı sadece bir kaydediciden daha fazlası yapan diğer yönetim özellikleri sağlayan yazılımlarla birlikte gelir. PC'leri standalonlarda öne çıkaran bir şey, farklı bir DVR kartı kurulumu kullanarak bu türdeki dijital video kaydediciye daha fazla kamera ekleyebilmenizdir. Bununla birlikte, unutulmaması gereken bir diğer husus, yüksek performans bileşenlerinden dolayı bu birimlerin genellikle bağımsız DVR'lardan daha pahalı olmasıdır. |KAMERA KAYIT CİHAZI| PC DVR'leri aslında, güvenlik kameralarınızdaki video akışını sabit sürücüye depolanacak bir dosyaya dönüştürmek için bir DVR yakalama kartı takılı standart bir PC'dir. Bununla birlikte, bazı insanlar DVR kartına sahip herhangi bir kişisel bilgisayarın bu işi yapacakları konusundaki yanılgıları altındadır ancak basit bir "tak ve kullan" durumu değildir. Çoklu kamera video işlemlerini yürütmek için yeterli işlem gücüne sahip olmayan bilgisayarlarda birçok çökme, sistem kilitlenmesi ve dengesizlikler sorumlu tutulabilir. PC tabanlı DVR sistemlerimiz, isim marka bileşenleri kullanır ve en modern laboratuvarımızda tecrübeli CCTV teknisyenleri tarafından el yapımıdır. Bir PC kurulduktan sonra ikinci bir teknisyen, sistemin 72 noktadan denetlenerek, gönderilmeye başlamadan önce her ayarın doğru olmasını sağlar. |KAMERA KAYIT CİHAZI ANKARA|CCTV'den aldığınız gözetim sistemi önceden yapılandırılmış ve tak ve çalıştır hazır, böylece yapmanız gereken tek şey kameraları DVR cihazınıza bağlamak! PC DVR parçalarımız ve işçiliklerimiz 2 Yıl Garanti ve ücretsiz ömür boyu teknik destek kapsamındadır!

Video Kayıt Cihazı Ekipmanları

3 temel video kayıt ekipmanı türü vardır: PC tabanlı Dijital Video Kayıt Cihazları (DVR'ler), Bağımsız DVR'ler ve ağ video kaydedicileri (NVR'ler). Bu video kayıt cihazlarının her birinin kendine has güçlü yönleri vardır ve doğru seçim, sisteminizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olacaktır. Hangisinin konumunuza daha uygun olduğunu bilmek yalnızca tasarruf etmenize yardımcı olmaz, ancak sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur! Video Analizi Video analitiği, yazılım özellikleri için endüstri terimidir ve kayıp nesne algılamadan alarmları kurcalamaya kadar çok çeşitli faydalı işlevleri kapsar. |KAMERA KAYIT CİHAZLARI| Analitik özellikli bir dijital video kaydedici veya ağ video kaydediciyi kullanmak, tam yüklü bir otomobil kullanmak gibidir; tüm özelliklere ihtiyacınız olmayabilir, ancak kesinlikle sahip olmaları çok güzel! Video analizini kullanmanın en büyük yararı, bir şeylerin yanlış olması durumunda video izlerini izlemek için bütün gün güvenlik izleyicilerinin önünde bir kere oturmanız gerekmez. Ayarlarınızı yapılandırırken biraz zaman ayırırsanız, DVR veya NVR sizin için daha önemli olan şeyleri yaparken zaman harcarken sizin için tüm işleri yapabilirsiniz! Plaka Tanıma (LPR) Fotoğraf Makineleri LPR kameralar olarak da bilinen plaka tanıma kameraları, mülkünüze girerken veya buradan çıkarken araç plakalarının en net görüntüsünü sunmak için özel olarak geliştirilmiş gelişmiş bir güvenlik kamerası türüdür. Bu kameralar, ortam aydınlatmasını ve kötü havayı ortadan kaldıran ve mümkün olan en net görüntüyü elde eden özel kızılötesi (IR) kesme filtreleriyle birlikte gelir! Bu kameralar sadece bir plakayı yakalamak ve kullanımı kolay bir veritabanına depolamaktan fazlasını yapabilir. LPR kameralar, nakliye acentemizi, çalışan dakikliğini takip etmek için bulunduğumuz yerde kullanılmaktadır ve saatler sonra işçi girişindeki ışıkları tetiklemek için bir G / Ç kartı taktı! |KAMERA KAYIT CİHAZI FİYAT| Yüksek çözünürlüklü bir LPR kamera sistemine sahip olmak, araçların zaman damgalı, yüksek kaliteli video görüntüsünü elde etmenize yardımcı olur ve bu kanıtlar yasal / cezai araştırmalarda son derece önemlidir. LPR kameralar, sınır devriyesi, otoparklar, çevre güvenliği, nakliye merkezleri, hükümet binaları ve toplu taşıma araçları için idealdir.

İşletmeler İçin Güvenlik Sistemleri

Kendi işiniz size aitse, başarılı bir şirket çalıştırmakla gelen küçük ayrıntıları biliyorsunuzdur. Çalışanlarınız zamanında gelip orada oldukları halde işlerini yapıyor, müşterilerin ve çalışanların hırsızlığı, stok daralması ve müşterilerinizin güvende ve güvende hissedeceği bir alışveriş deneyimi sunması konusunda endişelenmelisiniz. Şirketinizi yönetirken bu sorunların hepsini sağlam tutmak, bir kişinin işleyişi için çok fazla olabilir. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay güvenlik kamerası sistemlerimizden birini işinize ekleme, doğru yoldaki ilk adımdır. |KAMERA KAYIT CİHAZI FİYATLARI| Video gözetimi sadece artık cebinde derin olan cepheden büyük firmalar için değil. Tak ve çalıştır kutudan çıkan eksiksiz güvenlik kamerası paketlerinin geniş bir seçimine sahibiz! Ev Güvenlik Kameraları Sistemleri Evlerimiz bizim cennetlerimizdir; Nerede güvenli ve rahat hissettiğimiz yer. Bir hırsız veya hırsız evimize girerse, sadece eşyalarımı almıyorlar, huzurumuzu alıyorlar ve size geri verilemiyorlar. Evinizin çevresine basit iki veya dört kamera ev güvenlik sistemi takmak, hırsızların ve hırsızların mülkünüze gelmeden önce iki kez düşünmesini sağlayacaktır. |GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ| CCTV tarafından satılan her gözetim sistemi akıllı telefonunuzdur ve iPhone, iPad veya Android akıllı telefonunuz ile dünyanın herhangi bir yerindeki kameralarınızı uzaktan görüntüleyebilmeniz için yapılandırılabilir. Evinizi, bankayı bozmadan güvenli hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyle birlikte özel olarak tasarlanmış eksiksiz ev güvenlik paketleri geniş bir yelpazemiz var! Geniş Kamera Kapsamı Megapiksel IP kamera sistemlerinin  patlayıcı olarak popüler olmasına neden olan faktörlerden biri kamera bazında daha geniş kapsama alanı ve daha fazla ayrıntı sunma yeteneğidir. Tek bir 2 megapiksellik IP kamera, bir alana analog bir kameradan 6 kat daha büyük bir alanı kaplayabilir. Potansiyel olarak 6 Analog kameranın yerini alan 2 megapiksel kamerayla kurulum maliyetleri önemli ölçüde azaltılabilir. Özellikle balık gözü kamera merceği ile gelen balık gözü IP kameralar için bu özellikle doğrudur. Bu tür kameralar, her şeyi 360 derecelik bir görünümde kaydeder ve yüksek çözünürlüklü video çözünürlüğü için 5 megapiksel kadar modellerde gelir. |GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ| Tek bir balıkgözü IP kamera 3000 m²'lik bir depoyu kolayca kapatabiliyor! Elektronik Pan / Eğim / Zum (ePTZ) Yakınlaştırma her zaman analog kameralarla kullanılabilir, ancak genellikle yavaştır ve yalnızca olaylar gerçekleştiğinde canlı video üzerinde kullanılabilir  bir PTZ kamera ile daha fazla ayrıntı için yakınlaşamazsınız. Megapiksel IP kameralarla, canlı çekimleri ve önceden kaydedilmiş videolarınızı zum yapabilir, kaydırabilir ve eğebilirsiniz! NVR yazılımı, bir video klibi seçmenizi ve istediğiniz herhangi bir bölümünü yakınlaştırmanızı sağlar. Bu, videonun kaydedildiği zamana bakılmaksızın tüm ayrıntıları yakalamanızı sağlar!

Ağ IP Kameraları

Analog güvenlik kameraları, uzun süredir gözetim sistemlerinde kullanılan kamera tipidir ancak IP kameralar son beş yılda popülaritesini artırmıştır. IP kameralar piyasaya çıktığında, yasakça pahalıydı ve analog kameralarınkinden çok daha kaliteli videolar üretmedi. Bununla birlikte, teknoloji daha kolay erişilebilir hale geldiğinden ve gözetim şirketleri bu teknolojiyi geliştirmeye yatırım yaptıklarından, IP kameralar çarpıcı bir şekilde kaliteyi yükseltti ve fiyatlarında düşüş göstererek her zamankinden daha uygun fiyatlı hale geldi! IP Kamera popülerliği artıyor ve önümüzdeki birkaç yıl içinde satılan tüm güvenlik kameralının% 60'ından fazlasının IP tabanlı olacağı tahmin ediliyor. IP kameraların analog kameralar üzerindeki avantajları aşağıda belirtilmiştir. Daha Yüksek Çözünürlük ve HD Video Megapiksel IP kameralar Yüksek Çözünürlüklü Video (HD Video) yakalayabilir ve tanımlamayı geliştiren daha ayrıntılı ayrıntılar sağlayabilir. 2 megapikselli bir kamera, plakaları yakalamak için mükemmel bir seçimdir ve 24 ayak genişliğinde bir giriş veya çıkış noktasını kapsayabilir. Bir alanı izlerken, megapiksel kamera analog kameralara kıyasla üstün görüntü kalitesi sağlar. Bunu bir analog, 1,3MP ve 2MP görüntüsü ile karşılaştırarak açıklıyoruz, 2MP görüntüdeki plakalar yakınlaştırıldığında kolaylıkla tanımlanabilir, ancak bu analog bir çözünürlükte geçerli değildir. |İP KAMERA SİSTEMLERİ| Bir kişinin neye benzediğine dair net bir şeye ihtiyacınız olduğunda, megapikselli bir kamera görüntüsü, bir analog kamera ile eşleştirilemeyen bir ayrıntı seviyesi sağlayabilir. Geliştirilmiş piksel sayısı da ePTZ teknolojisinin kullanılmasına izin verir. CCTV Kameraları, elemanlara duyarlı elektrikli parçaları kullanmaktadır. Fotoğraf makinenizin içine su veya toz girerse, video özet akışlarınızın kalitesi düşer ve makinenizin çalışması durabilir. Hava geçirmez gövde, içindeki nemi ve tozu dışarıda tutar. Eğer dışarıda bir kamera yüklüyorsunuz ve ise değil bir hava Kamera yuvasına, kesinlikle o puan hava direnci olduğundan emin olmak için kamera özelliklerini kontrol etmek isteriz. Minimum koruma ile hava geçirmez, su geçirmez muhafazalar arasında ve tüm dış mekan kameralarımıza kadar tamamen hava koşullarına dayanıklı, çeşitli hava direnci seviyeleri vardır.

Renkli ve Siyah - Beyaz Güvenlik Kameraları

Renkli kameralar çoğu güvenlik sistemi için tercih edilen bir seçenektir. Bununla birlikte, siyah beyaz kameralar hafif daha ucuzdur, ışığa daha duyarlıdır ve karanlıkta daha iyi görebilirsiniz. Kızılötesi (IR) güvenlik kameraları, gece görüşünü geliştirmek ve iyi ışık koşullarında renklere dönmek için düşük ışık koşullarında siyah beyaz moduna geçer. IR kameralar, esnekliklerinden dolayı popülarite kazanmış ve günümüzde sistemlere kurulmuş olan standart kamera haline gelmiştir. 

Powered by Bilgeweb