Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri

Cihan Bilgi Sistemleri Ltd.Şti. hırsız alarm sistemlerini orta ve küçük tip projelerde hırsızlığa ve sabotaja karşı tesis etmektedir. Günümüzde  ihtiyaç olan bu sistemler soygunlara ve izinsiz girişlere kesin çözüm  olmaktadır. Bu güvenlik sistemlerin yanlış alarm olasılığı çok  azdır ve sadece doğru şifre ile sisteme müdahale imkanı sağlar. Güvenlik sistemlerinde amaca ve koruma sistemine göre değişik algılama özelliklerine sahip ürün ve sistemler bulunmaktadır.

Güvenlik  Otomasyon Sistemleri : Hırsız alarm sistemi ile diğer elektronik sistemlerin entegre çalıştığı alarm, anında senaryoların devreye girerek gerekli önlem uyarıları devreye alındığı alışveriş merkezi, plaza, genel müdürlük, fabrika, kampüs v.b büyük ölçekli alanların güvenlik risklerinin minimize edildiği sistemlerdir.

Hırsız Alarm Sistemleri : İşyeri, ev, ofis v.b alanlara kontrolsüz girişlerin takip edilmesi, caydırılması ve uyarılması amacıyla kurulan sistemlerdir.

Sistemlerde genel olarak kullanılan ürünler ; Alarm panelleri, PIR Hareket dedektörü,  Beam Dedektör, Optik Duman Dedektörleri,  Isı Dedektörleri, Gaz dedektörleri, Cam kırılma dedektörleri, Darbe sensörleri, Beam dedektörler, Telefon arayıcılar, GSM arayıcılar, Dahili ve Harici sirenler, Manyetik kontaklardır.

Web Tasarım