ip kamera 114B

ip kamera 114B

ip kamera 114B Hakkında

CAMURATECH IP 114 B  2 MEGAPİKSEL  KAMERA

Kamera güvenlik sistemleri; ev, iş yeri, fabrika gibi yerlerin güvenliğini sağlamak ve olası bir durumda müdahale etmek için kurulan kapalı devre televizyon sistemidir. Günümüzde kullanılan en yaygın ve en ekonomik güvenlik sistemi olan kamera sistemleri dome, bullet, IR gece görüşlü, AHR ve IP Kamera olarak çeşitlenmektedir.

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

CMR IP 114 B , 2 Mp IP Bullet Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP66 koruma derecesi su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde kullanılmaktadır. Onvif standarlarına sahiptir. “Open Network Video Interface Forum” kelimelerinin baş harfleri olan ONVIF, yani”Açık Network Video Arayüzü Forumu” IP CCTV sistemlerde farklı markalı bileşenin bir arada ve uyum içinde çalışmasını amaçlayan organizasyon ve protokoldür.

2.0 MP Sony Processor IR Cut Megapixel lens ile yüksek çözünürlük ve görüntü sağlayabileceğiniz   CMR IP 114 B bullet kamera saniyede 30 kare resim ayarlanabilir. Video code dual-stream özelliği ile iki ayrı kod ile sinyal gönderebilir.

 IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir.  Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder.

CMR IP 114 B, 2 Megapiksel IP Bullet  Kamera son teknoloji yazılım ve özellikler için her zaman günceldir. Dilediğiniz her yerden, PC, laptop, cep telefonu veya cep bilgisayarı ile ek bir cihaza, karta, yazılıma ihtiyaç duymadan canlı olarak görüntülere sorunsuz ve akıcı bir şekilde ulaşmak çok kolay ve rahat bir şekilde mümkün olmaktadır.

CMR IP 114 B Bullet kamera, 2 megapiksel NVR kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. Kablolama Ethernet kabloları ile yapılır.

 

 

Web Tasarım