IP Kamera 139 B

IP Kamera 139 B

IP Kamera 139 B Hakkında

IP 139 B;

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir. CMR IP 139 B 1.3 Megapiksel IP Bullet Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP66 korumaderecesi su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Onvif standarlarına sahiptir. Yani ”açık network video arayüzü forumu” IP kamera sistemlerde farklı markalı bileşenin bir arada ve uyum içinde çalışmasını amaçlayan organizasyon ve protokoldür.1/2.8” progressive scan Hisilicon CMOS sensorleri ile yüksek çözünürlük ve görüntü sağlayabileceğiniz CMR IP 139 B Bullet kamera saniyede 30 kare resim ayarlanabilir. 

Video code dual-stream özelliği ile iki ayrı kod ile sinyal gönderebilir. IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir. Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder. CMR IP 139 B Bullet kamera, 1.3 -2 megapiksel NVR kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. Kablolama ethernet kabloları ile yapılır.

Lens; 3,6mm lens ve çalışma voltajı ise DC 12V'dir. 

 

 

 

Web Tasarım