IP Kamera 140 B

IP Kamera 140 B

IP Kamera 140 B Hakkında

CAMURATECH IP 140 B 1,3 MEGAPİKSEL BULLET KAMERA

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

CMR IP 140 B 1.3 Megapiksel IP Bullet Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP66 koruma derecesi su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Onvif standarlarına sahiptir. “open network video ınterface forum” kelimelerinin baş harfleri olan ONVIF, yani ”Açık Network Video Arayüzü Forumu” IP CCTV sistemlerde farklı markalı bileşenin bir arada ve uyum içinde çalışmasını amaçlayan organizasyon ve protokoldür. 1/2.8” progressive scan Hisilicon CMOS Sensorleri ile yüksek çözünürlük ve görüntü sağlayabileceğiniz CMR IP 140 B Bullet kamera saniyede 30 kare resim ayarlanabilir. Video code dual-stream özelliği ile iki ayrı kod ile sinyal gönderebilir. IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir. Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder. 

CMR IP 140 B 1.3 Megapiksel IP Bullet Kamera son teknoloji yazılım ve özellikler için her zaman günceldir. Dilediğiniz her yerden, PC, laptop, cep telefonu veya cep bilgisayarı ile ek bir cihaza, karta, yazılıma ihtiyaç duymadan canlı olarak görüntülere sorunsuz ve akıcı bir şekilde ulaşmak çok kolay ve rahat bir şekilde mümkün olmaktadır. CMR IP 140 B Bullet kamera, 1.3 -2 megapiksel NVR kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. Kablolama ethernet kabloları ile yapılır.

 

Çözünürlük; 960p

Lens; 3.6 mm lens

Çalışma Voltajı; DC 12V

Web Tasarım