IP Kamera 197 VD (VARIFOCAL)

IP Kamera 197 VD (VARIFOCAL)

IP Kamera 197 VD (VARIFOCAL) Hakkında

CAMURATECH IP 197 VD 2 MP DOME KAMERA (VARİFOCAL)

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

CMR IP 197 VD 2 Mp IP Dome Varifocal Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP66 koruma derecesi vardır. SONY CMOS 1/2.8” progressive scan Sensorleri ve 2.8 – 12mm varifocal lensleri ile yüksek çözünürlük ve 7 adet Big Led 2 adet Super Array Led ile görüntü sağlayabileceğiniz CMR IP 197 VD Dome varifocal kamera saniyede 30 kare resim ayarlanabilir. Video code dual-stream özelliği ile iki ayrı kod ile sinyal gönderebilir.

IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir. Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder. CMR IP 197 VD Dome varifocal kamera POE switch ile enerjisini network üzerinden almaktadır. CMR 197 VD Dome varifocal kamera üzerinde 2 yönlü girişi bulunmaktadır. Kameranın ses çıkışına bağlanan bir hoparlör düzeneği ile bulunduğu alana seslenmek ve ortamdaki sesleri, kamera üzerindeki senkronize bir şekilde kaydetmek ve dinlemek mümkündür. CMR IP 197 VD Dome varifocal kamera, 2 megapiksel NVR kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. Kablolama ethernet kabloları ile yapılır.

 

Lens; 2.8 – 12mm varifocal lens ve çalışma voltajı ise; DC 12V'dir..

 

 

Web Tasarım