IP Kamera 199 VB (VARIFOCAL)

IP Kamera 199 VB (VARIFOCAL)

IP Kamera 199 VB (VARIFOCAL) Hakkında

CAMURATECH IP 199 VB 2 MEGAPİKSEL BULLET KAMERA (VARİFOCAL) POE

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

CMR IP 199 VB 2 Mp IP Bullet Varifocal Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP66 koruma derecesi, su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde kullanılmaktadır. SONY CMOS 1/2.8” progressive scan Sensorleri ve 2.8 – 12mm varifocal lensleri ile yüksek çözünürlük ve 4 array led ile görüntü sağlayabileceğiniz CMR IP 199 VB Bullet varifocal kamera saniyede 30 kare resim ayarlanabilir.

Video code dual-stream özelliği ile iki ayrı kod ile sinyal gönderebilir IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir. Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder. 

CMR IP 199 VB Bullet varifocal kamera POE switch ile enerjisini network üzerinden almaktadır. CMR 199 VB varifocal bullet kamera üzerinde 2 yönlü girişi bulunmaktadır. Kameranın ses çıkışına bağlanan bir hoparlör düzeneği ile bulunduğu alana seslenmek ve ortamdaki sesleri, kamera üzerindeki senkronize bir şekilde kaydetmek ve dinlemek mümkündür.CMR IP 199 VB bullet varifocal kamera, 2 megapiksel NVR kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. Kablolama ise ethernet kabloları ile yapılır.

Çözünürlük; 1080p,

Lens; 2.8 – 12mm varifocal lens

Çalışma Voltajı; DC 12V

 

Web Tasarım