ip kamera fiyat listesi

ip kamera fiyat listesi

IP Kamera Sistemleri Ankara

Güvenlik kamerası sistemleri günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Böylelikle insanlar kendilerini daha güvende hissetmekteler ve suç oranları da büyük oranda azalmaktadır. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerimizde de bu kamera sistemleri daha büyük bir önem taşımaktadır.

Hangi Kamera Sistemi Tercih Edilmeli?

Öncelikle kamera sistemleri tercih edilirken ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Ancak kamera sistemleri arasında IP kamera sistemleri genel olarak oldukça avantajlıdır. Zira bu avantajlar şimdi sizlere sunulacak.

IP Kamera Avantajları

ip kamera sistemleri Ankara gibi bir şehirde sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Çünkü en başta kalabalık olan bu şehirde görüntü kalitesi yüksek kamera sistemleri kullanılmalıdır. IP kamera sistemleri ise hareket sensörleri sayesinde oldukça yüksek kalitede görüntüler aktarmaktadır.

Ayrıca erişim için illa ki kameralarınızın bulunduğu yere gitmenize de gerek yoktur. İnternet üzerinden kayıt görüntülerine erişebilmeniz mümkündür. Ayrıca bu erişim için bilgisayara da ihtiyacınız bulunmamaktadır. Telefon veya tablet ile de erişim sağlayabilirsiniz.

Kurulumu ise oldukça basittir. Ağ sistemine bağlayarak önceden belirlediğimiz bir IP’yi özgülememiz yetmektedir.

Bu kamera sisteminin bir diğer avantajı da kameralara eklemeler yapabilmenizdir. Zira analog kamera sistemlerinde ekleme yaptığınız durumda ana yerden uzaklaştığınız için görüntü kalitesinde düşüş yaşanmaktadır. Ancak IP kamera sistemlerinde bu söz konusu değildir.

Fiyat olarak ise IP kamera sistemleri  data kablolorunun %30-40 civarında daha uygun olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Powered by Bilgeweb