Kamera Kayıt Cihazı Fiyatı

Kamera Kayıt Cihazı Fiyatı

Kamera Kayıt Cihazı Fiyatı Hakkında

Son yıllarda toplumlarda hırsızlık ve gasp gibi olaylar sıklıkla yaşanır oldu. Dolayısı ile insanlar çeşitli güvenlik tedbirlerine yöneldiler. Bu güvenlik tedbirlerinin başında gelen kamera sistemleri sayesinde evlere ya da iş yerlerine saldıran yabancı şahıslar anında kişilere bildirilmektedir. Son derce modern ve kullanışlı olan kamera sistemlerinde görüntülerin anlık olarak iletilmesi ve yedeklenmesi için mutlaka olması gereken kamera kayıt cihazı fiyatı için firmamızı arayınız. Firmamız 2006 yılından beri güvenlik sistemleri üzerine kişisel, özel ve kurumsal firmalara hizmet veriyor. Firmamız piyasanın en güncel yazılımlarının kullanıldığı kamera kayıt cihazlarını en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Firmamız kalite ve uygun fiyat politikasını benimseyen prestijli bir firmadır.

İp Kayıt Cihazı Nedir?

Son yıllarda sık duyulan ıp kamera kayıt cihazı aslında kamerada ki dijital formdaki video görüntülerinin sabit diske aktarılmasını sağlayan cihazlardır. Ip kamera kayıt cihazları sayesinde kayıt edilen görüntüler istenilen tarihler belirlenerek geriye dönük izlenebilir.

İp Kamera Kayıt Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamera sistemlerinin kurulum amacı güvenliğin sağlanması olduğu için anlık görüntüleri sağlamakla birlikte görüntüleri yedeklemek için yeterli hafızaları yoktur. Bunun için mutlaka ip kayıt cihazlarına ihtiyaç vardır. İp kayıt cihazı seçiminde ise yüksek disk kapasitesi olan cihazlar tercih edilmelidir. Çünkü ip kameraların çözünürlüğü yüksek olduğu için kaydedilen görüntülerin mega pikselleri de yüksek olur. Ayrıca alınacak kamera kayıt cihazının çözünürlüğü de önemlidir. Çünkü yüksek çözünürlükte ki bir kayıt cihazına daha fazla kamera sistemi bağlama şansınız olur.

Mesela 16 kanalı olan bir kamera kayıt cihazına düşük mega pikseli olan kamera sistemlerinden 16 adet bağlanabilirken, yüksek mega pikselli kameralardan ise daha az sayıda kamera bağlanır. Bu nedenle kayıt cihazı alırken kurulumu yapacağınız kamera sistemlerinin kameralarının kaç mega piksel çözünürlüğü olduğunu mutlaka firmamıza bildirmelisiniz. Firmamızın yetkili personelleri sizlere bu yönde en doğru ve uygun olan kamera kayıt cihazını temin eder. Firmamız sattığı kamera kayıt cihazlarının kurulumunu yapar.

İp Kamera Kayıt Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ip kamera kayıt cihazı alırken mutlaka kurulum ve montajı için yetkili teknik ekipten destek alınmalıdır. Satışını yaptığı her kamera kayıt cihazı için teknik ekip göndererek montajını kendimiz yaparız. Bu sayede kayıt cihazlarının kullanılırlığını kontrol etme fırsatımız olur ve müşterilerimize talimata uygun olarak kullanım önerilerinde bulunuruz. Firmamızda ürünlerin satışı sonrası yaşanabilecek sorunlar içinde teknik destek ekibimiz sürekli hizmet verir. Kurulum yapılırken kamera sisteminin ve ıp kayıt cihazının aynı ağa bağlı olmasına dikkat etmek gerekir. Daha sonra ıp kayıt cihazının ayarları yapılarak kamera sistemi tanıtılır. Akabinde ise kamera sistemine ıp kayıt cihazı tanıtılır.

Ip Kayıt Cihazlarının Avantajları Nelerdir?

Ip kamera kayıt cihazlarının kurulumu oldukça kolaydır ve analog kamera sistemlerinde olduğu gibi bir sürü kablo ile uğraşmanıza gerek yoktur. Ip kayıt cihazları sayesinde görüntüler uzun süre yedeklenebilir. Uzaktan görüntüleme olanağı sunan ip kamera kayıt cihazları ile daha üst düzey koruma sağlayabilir, bunun içinde sistem üzerindeki verileri şifreleyebilirsiniz. Kabloların olmaması sayesinde kameraları istediğiniz yere koyma olanağı tanır. Firmamızda farklı marka ve modelde ip kamera kayıt cihazları bulunur.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmamız güvenlik yazılımları konusunda tecrübeli bir firma olup güvenlik tedbirlerine yönelik her türlü ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamızda satılan ürünler garantili ürünlerdir. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için https://cihanteknoloji.com adresini ziyaret ediniz. Sitemizden iletişim numaralarımıza ulaşabilir ve bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Web Tasarım