kamera sistemi özellikleri

kamera sistemi özellikleri

Üstün Kamera Özellikleri

Analog CCTV Güvenlik Kameraları net ve yüksek çözünürlüklü video elde edebilir. Analog kameralar için çözünürlük çizgileri ne kadar yüksek olursa netlik o kadar iyi olur. Alacağınız görüntü de yüksek çözünürlüğe sahip analog CCTV Güvenlik Kameraları ve Sistemleri sunmaktayız.

Analog kameralarımız, dayanıklı dış mekanlar için hava şartlarına dayanıklıdır. Geniş dinamik, menzil görüntüleme, gece görüşü, ayarlanabilir odak uzaklığı ve kolay montaj tasarımı gibi güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Geniş alan gözetimi için gece görüşlü, düşük maliyetli, yüksek çözünürlüklü Analog güvenlik kameraları memnuniyet garantisi ile birlikte satışını yapmaktayız. Üst düzey varifokal ayarlanabilir, kapalı Dome güvenlik kamerası gibi analog CCTV kamera seçimi için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Uzmanlara danışabilirsiniz; eviniz veya işiniz için doğru analog kamera sistemini seçmenize yardımcı olmak için sorunsuz bir danışma hizmeti sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımız teknik destekle doğru donanımın yanı sıra kurulum ve bakımın her aşamasında yardımcı olmaktadırlar.

Powered by Bilgeweb