Kameraların özelliklerinin doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim.?

Kameraların özelliklerinin doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim.? Hakkında

güvenlik kamera sistemleri ankara nın geçmiş dönemlerden de aşina olduğumuz modellerinden biridir. ip kamera sistemleri ankara modelinde   AHD 2MP az ışıklı ve IP kamera, 1 / 2.8 "aşamalı tarama CMOS sensörünü ve H.264 Yüksek profilli / M-JPEG video sıkıştırma formatlarını kullanarak 1080P oranına kadar çözünürlüğe sahip yüksek çözünürlüklü görüntü çıkışı üretebilir.
ip Kamera ankara , düşük bantlı ağ ortamında kilit alanların görüntü seviyesini artırmak için ROI kodlamayı güçlendirme fonksiyonuni destek veriyor.
Kamera aynı anda üç video akışını destek veriyor. Ayrıca hareket algılama, gizlilik maskesi, video maskesi alarmı, görüntü anlık görüntüsü, mahalli kayıt ve TF kartı, gürültü çıkarma, background ışığı telafisi, WDR fonksiyonleri vb. Ile depolama sağlar. Alarm e-posta gönderme ve FTP yüklemeyle ilişkilendirilebilir.
VH110-A2 serisi HD 2MP düşük ışık IP kameralar, iletişim, hükümetler, okullar, fabrikalar, garajlar, depolar ve düşük ışık koşullarına sahip ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesine ihtiyaç duyulan diğer durumlarda yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Web Tasarım