Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatları

Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatları

Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatları Hakkında

Teknolojik gelişmelerin etkilediği alanlardan biri de işveren kontrol mekanizmalarıdır. Eskiden işverenler çalışanlarının mesai riayetini kontrol etmekte zorlanırlarken, modern ve teknolojik cihazlar sayesinden personel takip sistemleri oldukça gelişmiştir. Günümüzde piyasada pek çok farklı çalışma prensibine sahip personel takip sistemleri vardır. Gerek özel kuruluşların, gerek devlet kuruluşlarının, gerekse fabrika ve holdinglerin personellerinin giriş ve çıkış saatlerini kontrol etmek amacıyla en çok tercih ettiği personel kontrol sistemleri arasında kartlı geçiş sistemleri yer alır. İşverenlerin personel giriş ve çıkış noktalarına montajını yaptırdığı kartlı geçiş sistemleri ürünlerin markalarına ve içerisine tanımlanan kart sayısına göre değişir. Firmamız piyasanın en kaliteli kartlı geçiş sistemlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunar. Firmamız 2006 yılından bu yana teknolojik güvenlik cihazlarının satış, kurulum ve montajını yapar.

Kartlı Geçiş Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Günümüz modern personel takip sistemlerinin atası olarak tanımlanan kartlı geçiş sistemleri daha çok personel takibi için kullanılmaktadır. Ancak personel takibinin yanında yemekhane takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi ve üye takibi gibi amaçlarla da kullanılır. Kartlı geçiş sistemleri genellikle kurumlarım giriş ve çıkış yapılan bölgelere yerleştirilir. Bununla birlikte piyasadaki pek çok takip sistemlerinin yazılımları ile de uyumlu olan kartlı geçiş sistemleri hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızda personel sayısı kadar kart tanıtımı yapılan özel kartlı geçiş sistemlerinin satışı yapılır. Firmamız satışını yaptığı her türlü ürünün kurulum ve montajını yapar. Montaj yapılmadan önce uygulama yapılacak alanın keşfi firmamızın teknik personelleri tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Kartlı Geçiş Sistemlerinin Avantajlar Nelerdir?

Kartlı geçiş sistemlerinin kurulumunun yapıldığı mekanlarda personellerin giriş ve çıkışları artık takip edilebilecektir. Hatta kart sisteminin olduğunu bilen personel mesai saatlerine daha çok dikkat edecektir. Çünkü çoğu kurumlarda personelin giriş çıkış saatlerine göre maaş hesaplaması yapılıyor. Dolayısı ile personel takibi için kullanılan kartlı geçiş sistemleri ile personel giriş ve çıkış saatleri otomatik maaş kesintisine neden olabiliyor. Firmamızın satışını gerçekleştirdiği kartlı geçiş sistemleri ile personellerinizi saatinde mesaide görecek ve dolayısı ile işlerinizin aksatmadan yürütebileceksiniz. Firmamız satış sonrasında da müşterilerine cihazla ilgili her konuda teknik destek sağlar.

Kartlı Geçiş Sistemlerine Ne Kadar Kart Tanımlatılabilir?

Personel takibi amacıyla montajı yapılacak olan kartlı geçiş sistemlerinin kapasiteleri farklı farklıdır. Örneğin 1000 tane kart tanımlatılabilecek kartlı geçiş sistemlerinin yanında daha büyük kapasitelere sahip kartlı geçiş sistemleri de vardır. Seçtiğiniz kartlı geçiş sistemlerinin kapasitesi personel sayınızdan daha fazla olabilir. Bu durumda endişe edecek bir durum yoktur. Fazla olan hafızayı kurumunuza gelecek olan misafirlerinize kart çıkartarak doldurabilirsiniz. Böylece kuruma giren herkesten haberdar olursunuz. Bu da iş yerinizin güvenliğini bir kat daha artırır. Günümüzde pek çok sektörde sıklıkla tercih edilen kartlı geçiş sistemleri bilgisayarlara bağlanarak iletişim amaçlı kullanılabilir.

Kartlı Geçiş Sistemlerinde Hangi Kart Tipleri Kullanılır?

Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde her kart okutulamaz. Bu nedenle özel kart tipleri kullanılmalıdır. Firmamızda ki kartlı geçiş sistemlerinde proximity ve mifare kartlar kullanılır. Firmamızda bu modelde ki kartların üzerine her türlü baskı yapılabilir.

Kartlı Geçiş Sistemlerinde Kullanılan Kartların Üzerine Hangi Bilgiler İşlenir?

Kartlı geçiş sistemleri farklı amaçlarla kullanıldığı için üzerine basılan baskı da amacın içeriğine göre değişir. Ancak personel takibi için basılan kartların üzerinde personel adı, soyadı, çalıştığı departman, barkot bilgisi, firma adı gibi bilgiler bulunur. Firmamızın ürünlerini incelemek için https://cihanteknoloji.com sitesini ziyaret ediniz.

Web Tasarım