kartlı sistem fiyatları

kartlı sistem fiyatları

Kartlı Geçiş

Kartlı geçiş sistemleri genellikle kurumsal işyerlerinde kullanılan hem güvenlik hem takip sağlayan teknolojik bir sistemdir. Özellikle resmi kurumlarda, hastanelerde veya üniversite gibi yerlerden aşina olduğumuz kartlı geçiş sistemi, talep halinde her türlü işyeri, depo, ofis, otopark vb. yerlere kurulabilmektedir. Böylece eskiden kullanılan anahtar yığınlarına gerek olmadığı gibi, çalıştırılan güvenlik personelinizde de bir azalma sağlayacaktır sizlere.

Personel Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemlerinin en çok tercih edildiği alandır. Hem personel giriş çıkışlarını sağlaması hem de kişi tanıtım kartı ya da yaka kartı diye bildiğimiz fonksiyonu yerine getirmesi sebebiyle oldukça kullanışlıdır. Üstelik kişilerin yetkilerine göre özelleştirilme imkanı olan bu kartlar birkaç kartın yaptığı fonksiyonu da yerine getirebilmektedir. Bu kartlar ödemeli kartlı geçiş sistemiyle entegre edilerek işyeri içindeki ödemeleri de gerçekleştirebilmektedir.

Ziyaretçi Kart Sistemi

Söz konusu kurum veya işyerini ziyaret amacıyla geçici olarak gelen kişilere tahsis edilen bu kart sayesinde kim, hangi gün, hangi saatte, hangi departmanlara gelmiş sorularının cevapları kartlı geçiş sistemine kaydedilir. İhtiyaç halinde bu kayıtların raporlanabilmesi sayesinde güvenlik için önemli bir katkı sağlamaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemi Ankara Özellikleri

Bu sistem kartlar, kart okuyucular ve yazılım olarak üç temel öğeden oluşmaktadır. Kullanılacak olan yazılımlar da işletmenin büyüklüğü ile orantılı olarak seçileceklerdir. Kart okuyucu seçeneği turnike veya kapılara entegre edilen cihazlardır. Kartlar ise kart okuma mesafelerine göre sınıflandırılmaktadır.

 

 

Powered by Bilgeweb