Kollu Bariyer

Bu Kategoriye Henüz İçerik Eklenmemiştir !

Kollu Bariyer

Kollu Bariyerler
Günümüzde en çok ihtiyacımızın olduğu ve çeşitli ortamlardaki giriş ve çıkışların güvenli bir şekilde kontrol altına alınabilmesi için satışını ve kurulumunu yapmış olduğumuz Kollu Bariyer Sistemleri Cihan Teknoloji bünyesinde 2006 yılından beri yapılmaktadır. Öncelikle görsel bir bariyer oluşturan bariyerlerden, güvenilir fiziksel koruma için ağır iş tasarımlarına kadar bir dizi tasarımdan geçmektedir.. Bariyerlerimiz fabrikalar, depolar, ofis binaları, otoparklar ve diğer birçok yer için idealdir.

Kollu Bariyer  Ankara Ağır hizmet tipi kol bariyerlerimiz, güvenilir bir fiziksel bariyer sağlamak için güçlü çelikten yapılmıştır. Çelik bomlar, güçlü bir bariyer için çelik destek direklerine sıkıca tutturulmuştur. Bariyer Doğrudan olarak, ağır hizmet bariyerlerinin gerekli olmadığı durumlarda alüminyumdan yapılmış hafif bariyerler de stoklarız. Engellerimizin destek direkleri, akışa aracılık etmek için otopark bariyerleri olarak kullanmak için ideal olan somut bir temel üzerine cıvatalanarak sıkıca yerine sabitlenir.

Ankara Kollu Bariyer sistemlerinde elle taşımayı kolaylaştırmak için karşı ağırlıklar ile mükemmel şekilde dengelenmiş manuel kol bariyerleri satıyoruz. Ek güvenlik için yerine sabitlenebilir ve sürekli erişim gerektiğinde dik konumda olabilirler. Elektrikli motorlar tarafından açılan ve kapatılan otomatik otopark bariyerleri seçimimiz, gerektiğinde otomatik olarak izin vermek veya erişimi reddetmek için programlanabilir.

Kollu bariyerlerimiz, yüksek görünürlük için parlak renkli toz boya dahil olmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir. Otomatik bariyerler şebeke güç kaynağı, şarj edilebilir piller ve güneş enerjisi ile çalıştırılabilir. aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stil ve tasarımlar stoklarız, yani ihtiyacınız olanı ve bütçeniz dahilinde bulabileceksiniz.

Web Tasarım