metal kapı dedektörü fiyatları

metal kapı dedektörü fiyatları

METAL KAPI DEDEKTÖRÜ FİYATLARI 

  • Hafif ve Kompakt
  • Beş Dakikada Birleştirme / Boşaltma - Gereken Aletler Yok
  • Benzersiz Algılama Yeteneği
  • Düşük Tavan Tesislerinde Kuruluma İzin Veren Düşük Yükseklik
  • Yüksek Görünürlük Bölgesi Ekranı
  • Hava koşullarına Dayanıklı Yapı Açık Hava Kullanımına İzin Verir

Hayatımızın diğer bir vazgeçilmezleri arasında bulunan Kapı Dedektörü her geçen gün yaygınlaşmakta ve her noktada zaruri ihtiyaç haline gelmektedir. Bunların arasında Cihan Teknoloji olarak en çok satışını ve kurulumunu yaptığımız Metal Kapı Dedektörü olamkla beraber dilimizin döndüğünce çalışma prensibi ve özellikleri ile ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağız. gelişmiş metal tespit teknolojisini çekici fakat pratik bir tasarımla birleştiren çok yönlü, son teknolojiye sahip bir metal dedektörüdür. uygulamanıza bağlı olarak geçici ve kalıcı tesisatlar için mükemmel bir seçimdir. 

Geniş Topluluklar İçin Güvenlik Kompakt tasarımı nedeniyle, Kapı dedektörü ankara modelimiz, düşük tavan yapısı nedeniyle dikey alanın sınırlı olduğu uygulamalar için çok uygundur. Güvenlik personeline tehdit nesnelerini doğru ve tutarlı bir biçimde yerleştirmede yardımcı olması için Kapı dedektörlerini her köşede bir tane olmak üzere dört bölge ekranı ile donatılmıştır. Geniş Kullanım Alanları bulunmakta ve yüksek performanslı bir metal dedektörü kompakt ve dayanıklı mekaniğin yanı sıra en mimari açıdan zorlayıcı ortamlar için bile şık bir görünüm ile birleştirir. Hava koşullarına dayanıklı yapı, Metal Kapı dedektörleri ankara dış mekan kullanımı için ideal kılar. 

Mobil Güvenlik 
Kapı dedektörü fiyat ve mekaniği, çeşitli yerlerde birçok kuruluma dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ünite kurulumu basittir ve beş dakika içinde bir kişi tarafından kurulabilir. Kompakt yapısı ve hafif tasarımı sayesinde,kurmak veya sökmek için herhangi bir alet olmaksızın yere kolayca taşınabilir. Geçici uygulamalar için ilave bir avantaj olarak, ünite tamamen monte edildikçe taşınabilir. standart yerden sabitleyiciler ve isteğe bağlı taşıma çantaları ile birlikte gelir. Kullanıcı Dostu Ankara Metal Kapı Dedektörü, hızlı ve kolay bir programlama imkanı sağlayan menü tabanlı kullanıcı arabirimine sahiptir. Kullanıcı önceden belirlenmiş algılama programları ve otomatik frekans / hassasiyet ayarlarını kullanarak üniteyi kalibre edebilir veya ünitenin belleğine kaydedilen önceden tanımlanmış kalibrasyonla üniteyi çalıştırabilir. bir diğer konu ise kolayca sökülüp takılabilindiği için firmamız Metal Kapı Dedektörü Kiralama sistemi de uygulamaktadır. Bir güvenlik özelliği olarak, parametre ayarlarını izleyen bir kalibrasyon koruması içerir. Ek olarak, ünitenin kabloları ve konektörleri çapraz parçanın içine kilitlenir.  güç kaybedildiğinde alarm veren bir güç koruması ile donatılmıştır (örn. Güç kablosunun bağlantısı kesilirse)

Sorunsuz Çalıştırma Elektromanyetik girişim ve titreşimlere karşı bağışıklığıyla, en zorlu ortamlara kolayca monte edilebilir. Birkaç ünite birbirine çok yakın bir yere yerleştirilebilir ve böylece bir kurulum sitesi planlanırken esneklik seviyesi artar. Gerçek Trafik Sayaçları trafik akışını ve sonuçta ortaya çıkan alarmları hesaplayan akıllı trafik ve alarm sayaçlarına sahiptir. Sayaçlar bölge göstergesinde entegredir, artan ve azalmayı sayarak gerçek bir trafik sayımı sağlar.

 

Powered by Bilgeweb