Personel Yüz Tanıma Sistemleri

Personel Yüz Tanıma Sistemleri

Personel Yüz Tanıma Sistemleri Hakkında

Teknolojinin gelişimi ile beraber iş yaşamına adapte olan pek çok sistemin doğuşu da söz konusu olmuştur. Bu sistemlerinden bir tanesi personel yüz tanıma sistemleri olarak bilinmekle beraber, personelin işe kaçta giriş yaptığı ve kaçta çıktığı gibi sorunsal durumsal kontrol altına alınır. Büyük çaplı işletmeler için oldukça faydalı bir sistem olan personel yüz tanıması, 2006 senesinden beri Ankara'da faaliyet gösteren firmamız tarafından sunulan hizmetlerden biri olarak sizlerle buluşmaktadır.

Yüz Tanıma Sistemleri

Bireyin yüz hatlarını bir kamera yardımı ile tanıyan ve bu tanıma işleminin ardından sisteme kayıt ederek kontrol işlemini sağlayan yüz tanıma sistemleri sadece iş alanında değil, günlük yaşamda da kendisine yer bulur. Güvenlik için sıklıkla kullanılan etmenlerden bir tanesi olan yüz tanıma sistemi, akıllı evlerde de uyarı sistemi olarak kullanılır. İş alanında ise personelin günlük giriş çıkış süresini kontrol edebilmek adına işverenin tercih edebileceği etmenlerden bir tanesi olarak firmamız tarafından bu ürünlerin satışı gerçekleştirilir. Satış işleminin yanı sıra teknik anlamda da firmamızdan destek alabilmeniz mümkün olur.

Kurulum Hizmetleri

Personel için alınabilecek olan yüz tanıma sistem ürünlerinin kurulumu firmamız bünyesinde bulunan teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ürün için yapılan ödemenin ardından işletmenin en uygun alanı belirlenerek tüm personelin yüz hatları sisteme tanımlanır. Daha sonrasında bu sistemin doğru bir şekilde çalışabilmesi için kurulum işleminin gerçekleştirilmesi gerekecektir. Firmamız teknik ekibi bu alanda uzman olarak faaliyet göstermekle beraber, satış işleminin ardından kurulumu ücretsiz bir şekilde yapar. Firmamızın sunduğu ek hizmetlerden bir tanesi olarak kurulumu da satın alabilmeniz mümkün olur.

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Teknolojik ürünlerin her birinde olduğu gibi güvenlik ve kontrol sağlayan yüz tanımlama sistemlerinde de belirli bir oranda bakım işleminin yapılması gerekir. Yıl içerisinde kaç kaz bakım yapılacağı firmamız teknik ekibinin bilgisi dahilinde olup, müşterilerimiz ile paylaşılır. Bakım hizmetlerinin yanı sıra yüz tanıma sistemlerinde meydana gelebilecek olan her hangi bir arızanın çözümü de hızlı bir şekilde tarafımızca gerçekleştirilir. Sistemin aksama yapmadan çalışması firmamızın birinci öncelikleri arasındadır. Bu nedenle müşterilerimiz onarım hizmetini hızlı ve pratik bir şekilde alabilirler.

Yazılım Destek Hizmetleri

Parmak okuyucu sistemlerinde olduğu gibi yüz tanıma sistemlerinde de belirli bir yazılımsal standart söz konusudur. Yazılım standardı düşük olan ürünlerin hem güvenlik hem de kontrol sistemlerini doğru ve verimli bir şekilde çalıştırmadığı görülür. Firmamız bünyesinde satılan yüz tanıma sistem ürünlerinin her birinde güçlü yazılım modelleri kullanılır ve müşteri memnuniyeti garanti altına alınır. Müşterilerimiz için doğru ve kullanışlı olan ürünü seçebilmek açısından işletmenin büyüklüğü, çalışan personel sayısı gibi etmenler de tarafımızca dikkate alınır ve ürün tavsiyesi gerçekleştirilir.

Diğer Ürünler

2006 senesinden beri Ankara'da teknoloji ürünleri adına faaliyetlerine devam eden firmamız yüz tanımlama sistemlerinin yanı sıra birçok ürün seçeneği ile de müşterilerimiz ile ortak paydada buluşmaktadır. Kartlı geçiş sistemleri, ip kamera sistemleri, kamera kayıt cihazı, bekçi tur sistemi, kapı detektörü, x-ray cihazı, diafon sistemleri, yangın sistemleri, hırsız alarm sistemleri, data ve iletişim sistemleri, voip telefon santralleri, turnike bariyer sistemleri, kablosuz wifi sistemleri, personel seslendirme ve anons sistemleri, tv & uydu santral ve sistemleri gibi bir çok hizmet seçeneği ile firmamız üzerinden hem kaliteli hem de uygun fiyat garantisini elde edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için https://www.cihanteknoloji.com/ web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Web Tasarım