SC 403 Mifare Kart Okuyucu

SC 403 Mifare Kart Okuyucu

SC 403 Mifare Kart Okuyucu Hakkında

Makim SC 403 Mifare Kart Okuyucu, TCP /IP (Ethernet)  ile haberleşerek iletişim sağlayan ve iç ortamlarda kullanılabilen şık tasarımlı kart okuyucudur.

30.000  kullanıcı kapasiteli Makim SC 403 Mifare Kart Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kartlı + şifreli geçiş opsiyonları  ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 50.000 log kapasitesi vardır. 30.000  kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan SC 403 Mifare Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP  iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir.Cihaz aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile panele bağlanabilmektedir.Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır.Bu özellikler ile SC 403 Mifare Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Web Tasarım