SW-804

SW-804

SW-804 Hakkında

SW-804

8-Port 10/100Mbps Desktop Fast Ethernet Switch

TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 

 

Yüksek Hızlı 10/100Mbps Çalışma Grubu Switch:
PLANET’ın hızlı Ethernet Switchi serisinden olan SW-804 modeli iş ve ev kullanıcılarına sunduğu uygun maliyetli küçük ofis veya ev ofis tipi network uygulamalarına uygundur. Kompakt boyutlu plastik kasası ile 10 ile 50 kullanıcı sayısı arasında hizmet vermektedir.

Stabil Fast Ethernet Switch Performansı:
SW-804 desteklediği depolama ve iletim aktarım şeması ile düşük gecikme ve yüksek data entegrasyonu sağlamaktadır. Yüksek performanslı veri çıkışı ile (filtreleme/aktarım oranı:14,880 saniye başı veri paketi 10Mbps için,148,800pps-100Mbps için) ve  448K paket arabelleği özelliği ile FSD-803 bantgenişliğini artırarak, gereksiz trafiği elemekte ve kritik server yollarında veri yoğunluğu olmasını önlemektedir. Akıllı adres tanıma algoritması sayesinde SW-804 1K’ya kadar farklı MAC adresleri tanımlayabilir ve 1.6Gbps switch kapasitesi sunmaktadır böylece kablo bağlantısı yoluyla yüksek performansın yanında hiçbir veri kaybı olmadan transfer gerçekleşebilmektedir.

Esnek Masaüstü Tipi Dizayn:
SW-804 şık tasarımlı plastik kasası sayesinde dar alanlı çevrelerde uygun kullanım sunmaktadır. Kompakt boyutta, kolay kurulum-kullanım özellikleri ve basit arıza giderme fonksiyonları ile dizayn edilmiştir. FSD-803  maliyet bilinçli işletmeler ve ek kullanıcıları için küçük ofis veya ev-ofis network entegre sistemleri kurmaları için gereken sistemsel özellikleri desteklemektedir.

Tak & Çalıştır Özelliği ve Kolay Kurulum:
SW-804 bütün RJ-45 bakır arayüzleri 10/100Mbps bağlantıyı otomatik tanımlama fonksiyonu ile optimal hız tespitini RJ-45 CAT 5 ve 5e kablolar yoluyla yapmaktadır. Ürün standart oto-MDI/MDI-X desteklemekte ve Ethernet cihaza olan bağlantı çeşidini özel düz kablo veya crossover kablo olmadan tanımlayabilmektedir. Akım kontrol fonksiyonu ile ürün routerlara ve serverlara hızlı ve güvenilir data transferini direk bağlantı ile sunmaktadır.

Ev / SOHO Networkleri için İdeal Switch:
10 adet 10/100Mbps portları ile SW-804 uygun maliyetli ve yüksek performanslı çözümler ile ev kullanıcılarını ve SOHO network uygulamalarına destek vermektedir. Networku bölümlendirmek ve network trafiğini hafifletmek adına SW-804 SOHO network omurgası olarak ağ switchlemeleri için mükemmeldir. Ek olarak network durumu LED göstergeler aracılığıyla takip edilmekte ve duruma göre müdahele imkanı sunmaktadır.

 

Web Tasarım