T 150 Motorlu SWG Turnike

T 150 Motorlu SWG Turnike

T 150 Motorlu SWG Turnike Hakkında

Uygulama: T 150 M. SWG bankalar, bakanlıklar, yönetim ofisleri, toplu taşıma merkezleri gibi çeşitli iç mekanlarda , iş merkezleri ve diğer aynısı alanlarda VIP hattı olarak kullanılır.

Materyal : T 150 M. SWG ana gövde 1,5 mm kalınlığında 304 pkatiyennmaz çelikten, kanatlar sağlamlaştırılmış 10 mm pleksy malzemeden , opsiyon olarak 10 mm tamperli camdan üretilir. LED göstergeleri üst kapak ve T 150 M. SWG kanatlarına uygulanabilir. Kanatlara logo uygulaması yapmak mümkün olabilir. Elektronik kartlar Makim mühendisleri tarafından tasarlanmış, özel PLC ile birçok farklı entegrasyonda ve farklı modlarda çalışmaya makul biçimde üretilmiştir.

Genel Kullanım: T 150 M. SWG çift yönlü olarak çalışır. Kart okuyucu, biyometrik okuyucu, uzaktan kumanda veya düğme gibi birçok geçiş kontrol cihazı kolay kuru kontak ile bağlantı yapılabilir. Geçiş hakkı verildiğinde T 150 M. SWG 90° genişliğinde kendiliğinden açılır. 15 saniye boyunca açık pozisyonda kalır sonra kapanır &kendini yeniden kilitler. Bu açık bekleme süresi PLC ayarlarından değiştirilebilir. T 150 M. SWG ana geçişler için Makim hızlı geçiş turnikelerinin yanına kurulması için tavsiye edilen, bilhassa engelli ve VIP amaçlı geçişler için makuldur.

Güvenlik : T 150 M. SWG elektrik kesildiğinde her iki yönde geçişin serbest olması için kanat açık kalacak biçimde üretilir. Bunun dışında, şayet akü kullanılırsa, elektrik nettisinde T 150 M. SWG, belirli bir süre standart modunda çalışmaya devam eder.

Web Tasarım