T 230 Motorlu VIP Turnike

T 230 Motorlu VIP Turnike

Uygulama: T 230 M.VIP Gate bankalar, bakanlıklar, yönetim ofisleri, toplu taşıma merkezleri gibi çeşitli iç mekanlarda , iş merkezleri ve diğer aynısı alanlarda VIP hattı olarak kullanılır.

Materyal : T 230 M.VIP Gate ana gövde 1,5 mm kalınlığında 304 pkatiyennmaz çelikten, kanatlar sağlamlaştırılmış 15 mm pleksy malzemeden , opsiyon olarak 10 mm tamperli camdan üretilir. LED göstergeleri üst kapak ve T 230 M.VIP Gate kanatlarına uygulanabilir. Kanatlara logo uygulaması yapmak mümkün olabilir. Elektronik kartlar Makim mühendisleri tarafından tasarlanmış, özel PLC ile birçok farklı entegrasyonda ve farklı modlarda çalışmaya makul biçimde üretilmiştir.

Genel Kullanım: T 230 M.VIP Gate çift yönlü olarak çalışır. Kart okuyucu, biyometrik okuyucu, uzaktan kumanda veya düğme gibi birçok geçiş kontrol cihazı kolay kuru kontak ile bağlantı yapılabilir. Geçiş hakkı verildiğinde T 230 M.VIP Gate 90° genişliğinde kendiliğinden açılır. 15 saniye boyunca açık pozisyonda kalır sonra kapanır &kendini yeniden kilitler. Bu açık bekleme süresi PLC ayarlarından değiştirilebilir. T 230 M.VIP Gate ana geçişler için Makim hızlı geçiş turnikelerinin yanına kurulması için tavsiye edilen, bilhassa engelli ve VIP amaçlı geçişler için makuldur.

Güvenlik : T 230 M.VIP Gate elektrik kesildiğinde her iki yönde geçişin serbest olması için kanat açık kalacak biçimde üretilir. Bunun dışında, şayet akü kullanılırsa, elektrik nettisinde T230 M.VIP Gate, belirli bir süre standart modunda çalışmaya devam eder.

Powered by Bilgeweb