T 2500 D 3 Kollu Single Boy Turnike

T 2500 D 3 Kollu Single Boy Turnike

T 2500 D 3 Kollu Single Boy Turnike Hakkında

Uygulama: Stadyumlar, inşaat alanları, fabrikalar, bakanlıklar, kampüs girişleri,spor sahaları,üretim tesisleri, bankalar, petrol istasyonları gibi açık ya da kapalı birçok alan için makuldur.

Materyal : T2500D Single boy turnike standart olarak 2 mm kalınlığında 304 pkatiyennmaz çelik yada çeşitli renklerde elektrostatik boyalı olarak üretilir. Opsiyon olarak 316 pkatiyennmaz çelik kullanmak mümkün yada rötor kısmı pkatiyennmaz, dış kasa boyalı şeklinde de üretim yapılabilir. Turnike mekanizmasındaki bazı kritik parçalar , Makim’in üretim tesislerinde, özel titiz döküm teknolojisiyle üretilir. Bu sayede sistemin darbelere dayanıklılığı ve uzun yıllar sorunsuz çalışması güvence altına alınır. Makim mühendisleri tarafından tasarlanan kontrol kartları vasıtası ile, T2500D Single turnike çoğu farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.

Genel Kullanım: T2500-D Single boy turnikesi single ve double olarak üretilebilir. Birden çok turnike kullanılacak alanlarda double modeller daha ekonomik olacaktır. Geçiş aralığı isteğe göre 3 yada 4 kollu olarak ( 120° yada 90° Aralıklarda) sağlanabilir. Turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi birçok geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye basitçe entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme prosedürü tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra yeniden kilitlenir. T2500-D Single turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok biçiminde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

Güvenlik: Elektrik kesilmesi halinde, T2500-D Single turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkânı verir. Alternatif olarak, batarya kullanılması halinde elektrik kesildiğinde turnike standart ayarlanan modunda çalışmaya devam edecektir.

Web Tasarım