T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnike

T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnike

T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnike Hakkında

makim turnike T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

Uygulama: Bakanlıklar, kampüs girişleri,spor sahaları,üretim tesisleri, bankalar, üniversiteler, iş merkezleri gibi açık veya kapalı her türlü alan için uygundur.

Materyal : T 2500 K Kristal boy turnike standart olarak 2 mm kalınlığında 304 paslanmaz çelikten üretilir. Opsiyon olarak 316 paslanmaz çelik kullanılabilir Turnike dış kasasında ve kollarda pleksi malzeme kullanılmaktadır. Turnike mekanizmasındaki bazı kritik parçalar , Makim’in üretim tesislerinde, özel hassas döküm teknolojisiyle üretilir. Bu sayede sistemin darbelere dayanıklılığı ve uzun yıllar problemsiz çalışması güvence altına alınır. Makim mühendisleri tarafından geliştirilen kontrol kartları sayesinde, T 2500 K Kristal turnike birçok farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.

Genel Kullanım: T 2500 K Kristal boy turnikesi single olarak üretilebilir. Geçiş aralığı 3 kollu olarak ( 120° aralıklarda) sağlanır. . Turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. T 2500 K Kristal turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

Güvenlik: Elektrik kesilmesi durumunda, T 2500 K Kristal turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Alternatif olarak, batarya kullanılması durumunda elektrik kesildiğinde turnike standart ayarlanan modunda çalışmaya devam edecektir.

Web Tasarım