TP-LINK TL-SG2210P 8 PORT 2 SPF GIGABIT SMART POE SWITCH

TP-LINK TL-SG2210P 8 PORT 2 SPF GIGABIT SMART POE SWITCH

güvenlik kamera sistemleri ankara nasıl kullanılır ? turnike sistemleri ankara uygulamalarında kullanıldığında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ? Bu Ürün Ne Yapar ? parmak izi okuyucu ankara işlerimizde de kullanabilirmiyiz gibi sorularla devamlı karşılaşmaktayız. fakat en fazla verim aldığımız ip kamera sistemleri ankara da aldığımızı söylemeden geçemeyeceğiz.
TP-LINK Gigabit zeki Anahtar TL-SG2210P, 8 adet gigabit RJ45 bağlantı noktası ve 2 adet SFP girişi ile  donatılmıştır ve bütün RJ45 bağlantı noktaları toplam 53W güç bütçeli PoE standartını ve kullanımı kolay PoE güç yönetim özelliklerini destekler. Anahtar, yüksek hız, kuruluş seviyesinde hizmet kalitesi (QoS), kullanımı kolay güvenlik stratejileri ve zengin katman 2 yönetim özellikleri sunar. TP-LINKin Gigabit Akıllı Anahtarı TL-SG2210P etkili ağ yönetimine gereksinim duyan ufak ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilmiştır. TL-SG2210P, ufak ya da orta ölçekli işletmelere performansı ve güvenilirliliği arttırırken, gelişmelerine de katkıda bulunan bir ağ sağlamak için Bağlantı Kümeleme Grubu, 802.1Q VLAN, Erişim Kontrol Listesi (ACL), Hizmet Kalitesi (QoS L2-L4 arası) , Fırtına Kontrolü ve IGMP trafik gkısacasıme gibi kapsamlı özellikleri sunar.Dahası, kullanışlı internet yönetimi kullanıcı arayüzüleri daha az aksama süresiyle daha süratli kurulum ve yapılandırma anlamına gelmektedir ve işletme ağınız için en uygun bir çözüm sunar.
IEEE 802.3af-uyumlu Power over Ethernet
TL-SG2210P IEEE 802.3af-uyumlu PoEnin 8 bağlantı noktasını destekler ve herhangi bir 802.3af uyumlu güç cihazına güç sağlamak için toplam 53W güç kaynağına sahiptir. TL-SG2210P kablolardan ya da etrafta bulunan akım kablolarından kurtarmakla beraber kablosuz erişim noktaları, güvenlik kameraları, IP telefonları ve diğer PoE destekli cihazlar ile beraber çalışmak için etkili ve düşük maliyetli bir seçimdir. Küçük ve esnek olan TL-SG2210P, konutlar ya da ufak işletme ağları için esnek bir biçimde PoE kullanımı, kablosuz erişim noktalarını konuşlandırma ya da IP tabanlı ağ güvenlik kameraları konusu ile ilgili en uygundir.
Gelişmiş QoS Özellikleri
Sesi, veri ve video hizmetlerini tek bir ağda toplamak için, anahtar zengin Hizmet Kalitesi (QoS) politikaları uygular. Ses ve video kalitesinin her zaman net, nettisiz ve gecikmesiz olmasını sağlamak amacıyla yönetici, Bağlantı Noktası Önceliği, 801.1P Önceliği ve DSCP Önceliği çeşitliliğine dayanan trafik önceliğini belirleyebilir. Anahtarın destek verdiği ses VLAN ile beraber, ses programları çok daha problemsiz bir performansla ile çalışır.
Çok Sayıda Katman 2 Özellikleri
Katman 2 anahtarının daha çok uygulaması için, TL-SG2210P, 802.1Q etiketleme VLAN, Bağlantı Noktası Ayrıştırma, Bağlantı Noktası İkizleme, STP/RSTP/MSTP, bağlantı yığınlama kontrol protokolü ve 802.3x akış kontrol fonksiyonunu içeren kusursuz katman 2 dizisini destekler. Ek olarak, ağ bakımı için anahtar tarafından geri döngü algılama, kablo tanılama ve IGMP trafik gkısacasıme gibi gelişmiş özellikler takdim edilir. IGMP trafik gkısacasıme, anahtarın çok noktaya yayın akışının yalnızca makul abonelere iletilmesini sağlar. IGMP daraltma & filtreleme her aboneyi, yetkisiz çok noktaya yayın erişimini engellemek için bağlantı noktası seviyesinde kısıtlar.
Enterprise Seviyesinde Yönetim Özellikleri
TL-SG2210Pnin kullanımı ve yönetimi basittir. TL-SG2210P basit anlaşılır internet tabanlı grafiksel kullanıcı kullanıcı arayüzü (GUI) ya da endüstri-standartı ortak hat kullanıcı arayüzü gibi çeşitli kullanıcı dostu yönetim özelliklerini destekler.SNMP (v1/2/3) ve RMON desteği anahtara dşayetli durum bilgilerinin taranmasını ve anormal olaylarda tuzaklar gönderilmesini sağlar.

Powered by Bilgeweb