TURNİKE SİSTEMİ ve HAYATIMIZDAKİ YERİ

TURNİKE SİSTEMİ ve HAYATIMIZDAKİ YERİ

Biyometrik Geçiş Kontrol Sistemleri

Cihan Teknoloji Ltd. Şti. güvenlik teknolojisinin en üst noktasında olmaktan gurur duymaktadır - bu nedenle müşterilerimize en iyi ürünleri ve tavsiyeleri sunabiliriz.

Yüz tanıma ve parmak izi tarayıcıları da dahil olmak üzere son teknoloji ürünü kapı giriş ve biyometrik kontrol teknolojisini sunuyoruz. Ankara'daki müşterilerimiz için biyometrik parmak izi okuyucuları ve zaman takip sistemlerini de stoklarımızda bulunduruyoruz.Birincil kart okuyucudan parmak izi tarayıcısına ve teknolojik olarak gelişmiş biyometrik yüz tanıma sistemine kadar kapı kontrol gereksinimlerini karşılayacak bir menzile sahibiz. Turnike Sistemleri Ankara yoluyla kapı erişimi, işinizin güvenlik erişim gereksinimlerini düzenlemeye yardımcı olabilir. Bu, sadece izni verilenlerin binanıza erişebileceği, personelinizin ve verilerinizin güvenliğini sağladığı anlamına gelir.parmak izi kontrol sistemi, çalışanın saatlerini doğru ve verimli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Çalışma saatlerini ve mesai saatlerini izleyebilir ve datalarını ofisinize kaydedebilirsiniz.Tarayıcı ve okuyucu sistemleri de dahil olmak üzere kaliteli zaman geçirme seçenekleri serisi ile ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm sunuyoruz.

Ekibimiz ve bilgili personelimiz, güvenlik ve izleme sistemleri konusunda her zaman yardımcı olmaktan ve en iyi olanı tavsiyesini vermekten mutluluk duyarız. 

Yoğun İniş yapan kalabalıklarınız varsa ve ödeme veya prestij erişimi kontrol etmeniz gerekiyorsa, Cihan Teknolojinin  sunabileceği pek çok seçenek var. Bununla birlikte, potansiyel olarak kalabalıklardaki kitleleri yönetmenin en iyi yolu, kart okuyucu sistemlerine biyometrik geçiş kontrol sistemi ve ayrıca bir turnikenin kullanılmasıdır.Turnike Sistemi Ankara hem yarım yükseklik hem de tam yükseklik de dahil olmak üzere çok çeşitli turnikeler modelleri var. Aşağıda resimlendiği gibi yarım yükseklikte bir turnike daha az müdahaleci ancak izlenen bölgelere erişimi engellemek için hala etkili. Seçenekler arasında salınım kapısı, kanat kapısı ve standart üç uçlu rotatörler bulunur. Mükemmel güvenlik için tam yüksekliği seçin. Bu kapalı kafes tarzı paslanmaz çeliktir.

Turnike işletimi kontrolü

Turnikelerden herhangi bir sayıda sınırlı kumanda kullanılabilir. Bir düğme veya kart okuyucu gibi basit olabilir. Bununla birlikte, daha yüksek bir güvenlik seviyesi gerektirenler için birçok ve çok katmanlı yaklaşımlar mevcuttur. Direkleri direkt olarak döndüren parmak izi tarayıcıları ve yüz tanıma teknolojisi gibi biyometrik okuyucuları ekleyebilir veya bilgiyi doğrulamak ve turnikenin çalışması için bir IP KAMERA SİSTEMİNİ  ve  sistemindeki alanı izleyen bir görevliye başvurabiliriz.

Ankara Kamera Sistemleri her zaman yanınızda

Ülke genelinde  birçok işletme ve özel kullanıcıya hizmet verdik, özen ve teknolojiye saygı gösterildi. Nakliye ve kurulumun yanı sıra CCTV veya yüz ve parmak izi tanıma turnikeleri içeren paketler de satışı yapılıp mşterilirimize teslim edildi. 

Powered by Bilgeweb