Yazılım Desteği - Web Pdks - Parmak izi Okuyucu Programları

Yazılım Desteği - Web Pdks - Parmak izi Okuyucu Programları Hakkında

Parmak İzi okuyucu İncelemesi

Parmak izi okuyucu ankara ve Kartlı geçiş Sistemleri Ankara için  güvenlik düzeyini nasıl artırabilir? Ve bu konular ile ilgili olarak web pkds yazılımları ile ilgili gerekli bilgiler nelerdir ?

Parmak izi tanıma sistemlerini Cihan Teknoloji olarak 2006 yılından beri uzunca bir süredir devam etmiştir ve birçok farklı nedenle kullanılmaktadır, yalnız güvenlik ve kimlik onayı teknolojinin temel amacıdır. Parmak izi okuyucuları gibi biyometrik yüz tanıma sistemleri kullanmak, şahsi bilgisayarınız, şirket bilgisayarlarınız ve cihazlarınızdaki paha biçilemez veriler gibi elektronik cihazlarınızın güvenliğini büyük oranda artırabilir. Laptoplar  genelde dahili parmak izi okuyucuları ile gelir; böylelikle kullanıcılar verileri daha güvenilir hale getirebilir, yalnız hepsini kurtaramaz.

Bilgisayarınızın güvenilirliğinden endişe ediyorsanız , parmak izi okuyucu ihtiyaç duyduğunuz güvenilir, rahat korumayı sağlayabilir.  Zkteco k30 ve Turnike Sistemleri Ankara bu ürünler ile birlikte kullanmış olduğumuz markalardır.

Parmak İzi Okuyucuları çalışma prensibi;

Parmak izi okuyucuları yöntemleri gereği şartnamelerde birbirlerine çok benzer. Bir kişinin parmak izlerini okumak oldukça zor bir donanım ya da program gerektirmez. Çoğu insanın aradığı önemli şeylerin başında, parmak izi okuyucunun boyut ve ağırlığıdır.

Parmaklarınızdaki yıpranma, deforme ve deformasyon ile ilgili sürtünme sırtları tamamıyla sizin için benzersiz olan kalıpları oluşturur. Parmaklarınızın tam kemerleri ve ayağı, yakın bakıldığında doğada hiçbir yerde çoğaltılamaz fakat, bu eşi benzeri olmayan farklar oldukça ufak ve incelikli olmasından, parmak izi okuyucularının parmaklarınızı detaylı bir biçimde görüntüleme imkânı olması önemlidir.

DPI terimi, resim doğruluğun bir göstergesi olan "İnç başına Nokta" anlamına gelir; bir görüntünün bir inç alanı içinde zaten ne kadar bilgi bulunur. Tüketici parmak izi okuyucuları için 500 civarında bir DPI derecesi sık görülür. Düşük DPI'lı bir parmak izi okuyucu mükemmel bir güvenlik derecesi sağlamaz zira parmağınızdaki bulanık bir görüntü, yüksek çözünürlüklü bir görüntüden daha az veri noktasıdır.

Parmak izi okuyucu Ankara ve Bariyer Sistemlerinde de kullanılan ürünlerin ağırlıkları da ürünün fonksiyonu açısından önemli bir yer kaplamaktadır. Çoğu parmak izi okuyucu aşırı derecede ağır değilken, son derece geniş bir aralık vardır.

Sizin için doğru olan okuyucuyu seçmek, her bir ürünün artılarını ve eksilerini hesaplamaktır. Parmak izi Ankara okuyucuyu çok fazla hareket ettirmeyi planlamıyorsanız, daha ağır bir model tercih edilebilir. Yanınızda bir parmak izi okuyucu bulundurmanız gerek görülürse, cep biometrik güvenlik çözümü olarak, daha hafif bir model sizin ihtiyacınıza daha iyi yanıt verecektir.

Boyutlar Parmak izi okuyucunuzu herhangi bir yere götürmeyi planlıyorsanız, taşıma ile ilgili olarak zahmetsiz ve kolay bir şekilde taşımak çok kolaydır. Büyük ve beceriksiz bir parmak izi okuyucu gerek olmayabilir, yalnız daha büyük bir parmak izi okuyucu da daha ufak bir muadilinden daha sağlam olabilir. Bir parmak izi okuyucu seçerken, okuyucuların çoğu biçim ve boyutta geldiği için, nerede ve ne zaman kullanmanız gerektiğini dikkatlice düşünmelisiniz. Oldukça geniş bir aralık var.

Doğru okuyucuyu seçmek, her bir ürünün artılarını ve eksilerini tartmaktır. Parmak izi okuyucuyu çok fazla hareket ettirmeyi planlamıyorsanız, daha ağır bir model tercih edilebilir. Yanınızda bir parmak izi okuyucu bulundurmanız gerek görülürse, cep biometrik güvenlik çözümü olarak, daha hafif bir model sizin ihtiyacınıza daha iyi yanıt verecektir.

Cihan Teknoloji Kartlı Geşiş sistemleri ankara olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında zkteco parmak  okuyucu cihazlarını web pkds arayüzü ile satşını ve montajını yapmaktadır. Bir parmak izi okuyucu seçerken, okuyucuların çoğu biçim ve boyutta geldiği için, nerede ve ne zaman kullanmanız gerektiğini dikkatlice düşünmelisiniz. Sizin için doğru okuyucuyu seçmek, her bir ürünün artılarını ve eksilerini tartmaktır. 

 

Web Tasarım