Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları

Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları

Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları Hakkında

Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları

Çalışma hayatında gerekli olan biyometri özellikler en üst teknoloji kullanılarak üretilmiş ürünlerdir. Yüz tanıma sistemleri de parmak izi okuyucular kadar yaygın olarak kullanılır. Bu kadar yaygın kullanılmasının nedeni güvenli olması, hızlı olması ve hata verme oranının çok düşük olmasıdır. Yüz tanıma sistemleri ve diğer biyometri yöntemler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yüz Tanıma Nedir?

Yüz tanıma sistemleri insan yüzünün ayrıntılarını okuyup yazılım programı içinde algoritma oluşturan ve bu şekilde tanıma sağlayan sistemlerdir. Tıpkı parmak izi gibi her insanın yüz yapısı da farklıdır. Ama bu farklı yapıyı çoğu kimse bilmez. Yüz bölgesinde bulunan organların birbirleriyle olan uyumu, matematik oranı, uzaklığı, doğumdan ölüme kadar hep aynı kalır. Yüz hatları bilgisayar ortamında alınır ve şifrelenir. Her kişi için özel bir algoritma oluşur. Yüzünüzü tanıttığınız zaman sistemde kayıtlı olan şifre ile eşleşme sağlanır ve onay verilir.

Nasıl Çalışır?

Yüz tanıma sistemleri her bireyin yüzü farklıdır ilkesi ile yola çıkmış ve üretilmiş ürünlerdir. Yüz bölgesinde ki oranlar halk arasında t bölgesi veya altın oran olarak da bilinir. Her kişide değişen bu oranlar herkeste farklıdır. Sistem yüzdeki matematiksel oranı hesaplar ve ona göre kendi içinde algoritma oluşturur. Firmamız yüz tanıma sistemlerinde ileri teknoloji ile üretilmiş ürünlerin satışını yapar. Yüz tanıma sistemi almak istiyorsanız ve özelliklerini bilmiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız teknik ekibi ile hizmet sunar. Firmamız hem bilgilendirme yapar hem de ürün hakkında bilgi sunar.

Avantajları Nelerdir?

Yüz tanıma sistemi ileri teknoloji ürünleridir. Eski sistem sadece karta dayalı sistem olduğu için güvenilirliği zayıf olan sistemlerdi. Zaman içinde kartların değişmesi gerektiği için maliyeti artar, buda firmaya ekstra yük demektir. Yüz tanıma sistemi kurulduktan sonra herhangi bir masrafa ihtiyaç yoktur. Sadece sistemin ara ara bakımının yapılması gerekir. Firmamız bu konuda da destek sağlar. Personelin çalışıp çalışmadığını veya işe gelip gelmediğini en hızlı öğrenebileceğiniz bir yöntemdir.

Personele tekli veya grup halinde mesaj gönderebilirsiniz. Güvenilirliği çok yüksektir. Hata yapma imkanı çok düşüktür. Artık teknoloji çağında olmamız ve her şeyin teknolojik olması güvenlik sistemlerinde de gelişmeleri beraberinde getirmiştir. Yüz tanıma sistemleri kirden ve tozdan etkilenmez, o yüzden etkin kullanım sağlar. Diğer biyometri tanıma sistemlerinde hata payı azda olsa varken yüz tanıma sistemlerinde hata payı yok denecek kadar azdır. Etkili ve yüksek güvenlikli bu yöntem için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Hangi Kurumlar Kullanır?

Yüz tanıma sistemini birçok farklı kurum kullanabilir. Personel takip sisteminde sıklıkla kullanılır. Personel giriş çıkışı takibinde kullanım alanı yaygındır. Geçiş kontrol sistemlerinde, okullarda öğrencilerin devam etme sürecini ölçmede, üyelik sistemi ile hizmet verilen kurumlarda üyeliği bitmiş kişilerin sisteme girmesinin engellenmesinde kullanılır.

Yüz Tanıma Sistemi Ücretleri

Yüz tanıma ücretleri sistemin özelliğine göre değişir. İşletmenizin hangi alanda çalıştığı önemlidir. Personelin çokluğuna göre veya üyelerin durumuna göre size en uygun yüz tanıma sistemini seçebilirsiniz. Bunun için firmamızdan yardım alabilir ve müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Yüz tanıma sistemleri fiyatları için piyasadaki en uygun ücreti firmamızda bulmanız garantidir. Kolay kurulum seçenekleri ile haftanın her günü hizmet talep etmeniz mümkündür. İş yerinizden ve çalışan personelinizden yüksek verim elde etmeniz için yüz tanıma sistemleri gibi teknolojik ürünleri kullanmanız gerekir. Bunun için ön bilgiyi firmamızdan temin edebilirsiniz. Birçok farklı ürün seçeneği için https://cihanteknoloji.com/ adresini ziyaret etmeniz gerekir.

Web Tasarım