Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Güvenlik Kamerası Ankara

Güvenlik kamera sistemleri alanında sunmuş olduğumuz AHD kamera sistemleri, IP kamera sistemleri, kayıt cihazları ve diğer tüm kamera sistemleri ekipmanları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. *Ücretsiz yerinde keşif, güçlü referanslar ile hemen fiyat teklifi alın.

*Ankara içi yerinde ücretsiz keşif hizmeti.

güvenlik kamerası ankara
haikon güvenlik kamerası ankara
Dahua Güvenlik Kamerası Ankara
milesight güvenlik kamerası ankara

Güvenlik Kamera Sistemleri Ürünleri

Kamera sistemleri ve kamera yan ürün ekipmanları ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. İşte güvenlik kamera sistemleri alanında ürün ve hizmetlerimiz.

IP Kamera Sistemleri

Üzerlerinde bulunan sensörler yardımıyla edindiği görüntüleri,

internet bağlantısını kullanarak görüntülerin izlenebileceği cihaza aktarır.

AHD Kamera Sistemleri

İşletmelerin üretim bölümlerinin kontrolünün yanı sıra hem iç hem de dış güvenliğin sağlanması için de kullanılır.

Kamera Kayıt Cihazları

Özel sabit disklere kaydedilen görüntüler cihaz sayesinde gerektiği zaman izlenebilir.

Switch ve HDD

İstenilen kayıt süresine göre takılan harici hard diskler ve kamera sayısına göre takılan switchler.

İşyerinizi, Evinizi ve Binanızı Güvende Tutun.

İş yerinde veya evlerde güvenliği sağlamak için kullanılan elektronik cihazların en önemlilerinin başında güvenlik kameraları yer alıyor. Diğer bir adıyla kapalı devre izleme sistemi olarak tanınan güvenlik kameraları 7/24 gözlem ve kayıt yapıyor. Hırsızlık, gasp ve benzeri kötü amaçlı faaliyetlere karşı iş yerlerinde, sitelerde, evlerde, sosyal tesislerde, okullarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan cihazlar, farklı ekipmanlardan oluşuyor.

*Gerekli ekipman ile satılan setlerin yanında tek satılan kameralar, markalara bağlı olarak değişiyor. Aynı markanın çözünürlükleri, lens, tarama alanı gibi özellikleri farklılık gösteren ürünlerinden kullanacağınız ortama uygun ürünü seçebilirsiniz.

İP KAMERA SİSTEMLERİ İLE UZAKTAN KONTROL EDİN

Güvenlik Teknolojileri Sistemleri

Günümüzde birçok alanda kullanılan araçlar arasında yer alan ürünler, güvenliğin sağlanması için öne çıkar. Üretim sırasında kullanılan teknolojilere bağlı olarak farklı özelliklere sahip olan araç ve gereçlerle birlikte yaşam alanlarını korumak mümkündür. Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu Cihan Teknolojide farklı kullanım alanlarına hitap eden kameralar vardır. Herhangi bir alanda gerçekleşebilecek hırsızlık ve saldırı gibi olumsuz olaylarda sorumluların tespit edilmesi için kullanılabilecek sistemler, birçok işleviyle önemlidir.

01. ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamerası Sistemleri

İstediğiniz mekanda kullanabileceğiniz kameraları satın alarak çeşitli tehlikelere karşı caydırıcı etki sağlayabilirsiniz. Kameralardan alınacak görüntülü kalitesi marka ve model gibi özelliklere göre değişim gösterir. Üst düzey teknolojik özelliklerle birlikte uzaktan erişim özelliği sunan kameralar sayesinde farklı alanları gün boyunca takip etmek mümkündür. Siz de birbirinden farklı fonksiyonları olan sistemleri satın alarak istediğiniz alanları rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajı

Ücretsiz Keşif

24 Ay Garantili

Farklı Model Çeşitliliği

Uzaktan İzleme İmkanı

Alarm Sistemi İle Entegreli

Güvenlik Kamerası Ankara

Güvenlik kamerası, günümüzde teknolojik cihaz sistemlerinde öne çıkan cihazlardan bir tanesidir. Son teknolojiye göre geliştirilmiş özellikleri bulunan güvenlik kamerası Ankara her evde ihtiyaç duyulan cihazlardandır. Güvenlik kamerası sistemleri, birçok ihtiyaç için tercih edilmektedir. Örnek verecek olursak, kamu kuruşlarında insanların görüntülerini ve yabancıları tespit edebilmek adına oldukça işlevsel cihazlardır. Buna ek olarak, kamu kurumlarının güvenlik kontrolünü sağlamak konusunda insanlar yeterli olmayabilmektedirler. Bu gibi durumlarda ise güvenlik kamerası Ankara cihazlarına başvurulabilmektedir.

Bireysel konutlarda da güvenlik açığı oluşabilir. Ev kamera sistemi Ankara alanında da güvenliğin %100 sağlanması için yüksek teknoloji ürünler tercih edilebilmektedir. Örnek verecek olursak, IP kamera Ankara veya HD kamera Ankara gibi yüksek kalitede cihazlar kişisel konutunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, iş yeri kamera sistemi Ankara alanında da güvenlik kamera sistemi tercih edilebilmektedir. AHD kamera Ankara cihazının işyeri kamera sistemi Ankara olarak tercih edilme olanağı da yüksektir. İç mekan ve dış mekan güvenliğini sağlayan bu kameraların birçok farklı özellikleri de bulunmaktadır.

Site Kamera Sistemi Ankara

İnsanlar, toplu bir halde yaşadıkları alanlarda denetim ve güven içerisinde yaşamlarını sürdürmek isterler. Özellikle, site veya bina gibi 20 üstü kişinin yaşadığı bu konaklama alanlarında site kamera sistemi Ankara ve bina kamera sistemi Ankara gibi cihazlara ihtiyaç duymak kaçınılmazdır. Kamera sistemi Ankara hizmetlerinin avantajlarından bahsedelim. Öncelikle, kamera sisteminin birçok farklı model ve özelliği bulunmaktadır. Ip kamera Ankara, AHD kamera Ankara, AHD kayıt cihazı

Ankara, İP kayıt cihazı vb. Tüm bu güvenlik kamera sisteminin farklı özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle, IP kamera Ankara en çok tercih edilen

modellerdendir. Herhangi bir ağ bağlanarak görüntü aktarımı sağlayan bu cihazların kullanım alanları da oldukça geniştir. IP kameralar, iş yeri kamera

sistemi Ankara veya villa kamera sistemi Ankara alanlarında da kolay bir şekilde tercih edilebilecek modellerdendir. Kullanım alanının geniş olması ve

kolay bir kullanımın olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen bu modelin IP kayıt cihazı Ankara modeli de bulunmaktadır. Bu modelin asıl amacı hem canlı

izleme modunun bulunması hem de görüntü ve videoların kayıt altına alınması ile oldukça işlevsel bir rol oynamaktadır.

Çiftlik Kamera Sistemi Ankara

Geniş sınırlara sahip olan bir konaklama alanı olan çiftliklerin görüntülerinin korunma ve denetlenmesi gerekmektedir. Bunun sebebi ise hem birçok insanın giriş ve çıkış yaptığı alanlar olması hem de çiftlik içerisinde çalışanların denetlenmesi ve kontrolü için oldukça gereklidir. Aynı zamanda, çiftlik kamera sistemi fiyatları Ankara, modele ve markaya göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak, ip kayıt cihazı Ankara veya hd kamera Ankara ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Çiftlik kamera sistemi Ankara sayesinde gözünüz mülkünde kalmadan terk edebilir veya çalışma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Villa kamera sistemi Ankara gibi ürünler sayesinde çok daha güvenli bir ortamda hem hayvanlarınızın yaşamını sürdürebilir hem de kendiniz %10 güvenlik içerisinde yaşayabilirsiniz. AHD kamera sistemi Ankara veya IP kamera Ankara ürünlerinin yüksek gelişmiş özellikleri vardır. Bu özelliklerden kısaca bahsedelim. Öncelikle, IP kamera ve AHD kamera oldukça yüksek çözünürlük sistemi bulunur ve karanlık olduğunda dahi obje ve insanların seçilebileceği kalitede üretilmiş cihazlardan bir tanesidir. Üstelik, kayıt cihazı Ankara modellerinin de bulunması görüntüleri sonradan izleyebilmek adına oldukça önemlidir. Cihan Teknoloji firması olarak, kamera sistemi fiyatları Ankara alanında yüksek kalitede ürünleri seçerek satışını gerçekleştirmekteyiz. Sizde, ürünlerin marka ve modeline göre en ideal olanı tercih edebilirsiniz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.