Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Güvenlik Kamerası Ankara

Güvenlik kamera sistemleri alanında sunmuş olduğumuz AHD kamera sistemleri, IP kamera sistemleri, kayıt cihazları ve diğer tüm kamera sistemleri ekipmanları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. *Ücretsiz yerinde keşif, güçlü referanslar ile hemen fiyat teklifi alın.

*Ankara içi yerinde ücretsiz keşif hizmeti.

güvenlik kamerası ankara
haikon güvenlik kamerası ankara
Dahua Güvenlik Kamerası Ankara
milesight güvenlik kamerası ankara

Güvenlik Kamera Sistemleri Ürünleri

Kamera sistemleri ve kamera yan ürün ekipmanları ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. İşte güvenlik kamera sistemleri alanında ürün ve hizmetlerimiz.

IP Kamera Sistemleri

Üzerlerinde bulunan sensörler yardımıyla edindiği görüntüleri,

internet bağlantısını kullanarak görüntülerin izlenebileceği cihaza aktarır.

AHD Kamera Sistemleri

İşletmelerin üretim bölümlerinin kontrolünün yanı sıra hem iç hem de dış güvenliğin sağlanması için de kullanılır.

Kamera Kayıt Cihazları

Özel sabit disklere kaydedilen görüntüler cihaz sayesinde gerektiği zaman izlenebilir.

Switch ve HDD

İstenilen kayıt süresine göre takılan harici hard diskler ve kamera sayısına göre takılan switchler.

İşyerinizi, Evinizi ve Binanızı Güvende Tutun.

İş yerinde veya evlerde güvenliği sağlamak için kullanılan elektronik cihazların en önemlilerinin başında güvenlik kameraları yer alıyor. Diğer bir adıyla kapalı devre izleme sistemi olarak tanınan güvenlik kameraları 7/24 gözlem ve kayıt yapıyor. Hırsızlık, gasp ve benzeri kötü amaçlı faaliyetlere karşı iş yerlerinde, sitelerde, evlerde, sosyal tesislerde, okullarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan cihazlar, farklı ekipmanlardan oluşuyor.

*Gerekli ekipman ile satılan setlerin yanında tek satılan kameralar, markalara bağlı olarak değişiyor. Aynı markanın çözünürlükleri, lens, tarama alanı gibi özellikleri farklılık gösteren ürünlerinden kullanacağınız ortama uygun ürünü seçebilirsiniz.

İP KAMERA SİSTEMLERİ İLE UZAKTAN KONTROL EDİN

Güvenlik Teknolojileri Sistemleri

Günümüzde birçok alanda kullanılan araçlar arasında yer alan ürünler, güvenliğin sağlanması için öne çıkar. Üretim sırasında kullanılan teknolojilere bağlı olarak farklı özelliklere sahip olan araç ve gereçlerle birlikte yaşam alanlarını korumak mümkündür. Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu Cihan Teknolojide farklı kullanım alanlarına hitap eden kameralar vardır. Herhangi bir alanda gerçekleşebilecek hırsızlık ve saldırı gibi olumsuz olaylarda sorumluların tespit edilmesi için kullanılabilecek sistemler, birçok işleviyle önemlidir.

01. ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamerası Sistemleri

İstediğiniz mekanda kullanabileceğiniz kameraları satın alarak çeşitli tehlikelere karşı caydırıcı etki sağlayabilirsiniz. Kameralardan alınacak görüntülü kalitesi marka ve model gibi özelliklere göre değişim gösterir. Üst düzey teknolojik özelliklerle birlikte uzaktan erişim özelliği sunan kameralar sayesinde farklı alanları gün boyunca takip etmek mümkündür. Siz de birbirinden farklı fonksiyonları olan sistemleri satın alarak istediğiniz alanları rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajı

Ücretsiz Keşif

24 Ay Garantili

Farklı Model Çeşitliliği

Uzaktan İzleme İmkanı

Alarm Sistemi İle Entegreli

Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatları

Kullanılacak ortama ve duruma göre farklılık gösteren güvenlik kameralarında fiyatlar ürünlerin kalitesi ile doğru orantılı oluyor. 4,8,16 adet gece görüşlü kameradan ve bağlantı adaptörlerinden oluşan ürünleri bütçenize buluyorsanız tercih edebilirsiniz.

Kamera Sistemleri Fiyatları Ankara

Kayıt cihazı, hard disk ve CCTV kabloları ile birlikte sunulan setler, gerekli tüm parçaları içerdiği için sorunsuz bir şekilde kuruluyor. 16 kameralı sistemlerin yanında yüksek çözünürlüklü 4 kameralı ve 8 kameralı sistemler de fiyatlarını öğrenin.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.