Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Her gün binlerce vatandaş şehrinin departmanları ve işletmeleriyle iletişim kuruyor. Hız, kolaylık ve pratiklik ve hizmet devamlılığı telefon santral hizmetlerinde önemlidir.

Türkiye genelinde çoğu kurum ve kuruluşların telefon santral hizmetleri ekibimiz tarafımızdan yönlendirilir. Exchange hizmetini ve numara hizmetlerini merkezi bir şekilde sürdürdüğümüzde, departmanlar ve işletmeler, aramalarının doğru kişilere bağlı olduğunu bilerek, temel yetkinliklerine odaklanabilirler.

Özellikle şirketler için hazırlanan telefon santral hizmetleri yapılan aramaların yönlendirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede telefon trafiği kontrol altına alınarak oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Santral için yapılacak olan çalışmalar kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Profesyonel şekilde yapılacak çalışmaların ardından kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilebilir.

Telefon Santral Hizmetinden Nasıl Faydalanabiliriz ?

Şirketlerin talep etmesi durumunda yapılacak olan çalışmalar sayesinde telefon santral hizmetleri doğrultusunda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Belirlenmiş olan bilgiler üzerinden yapılacak çalışmalar yönlendirme işlemlerinin belirtilen numaralara yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tek tek yapılacak çalışmalar ile kısa süre içerisinde aramalar için santral yönlendirmelerin kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.