Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

cihan teknoloji kurumsal

HAKKIMIZDA

Cihan Teknoloji

Cihan Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.  2006 yılında Ankara da kurulmuş bir Zayıf Akım Sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 2006 yılından beri hem yurt içinde hemde yurt dışında ip kamera sistemleri , AHD kamera sistemleri, yangın sistemleri, data ve iletişim sistemlerİ, kartlı geçiş ve kontrol sistemleri, turnike sistemleri, santral ve voip sistemleri, hırsız alarm sistemeleri, parmak izi ve kontrol sistemleri, diafon sistemleri, kablolu ve kablosuz aktarım sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.

CCTV Kamera ve ip kamera , güvenlik kameralarının, video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının direkt olarak tedarikçisidir.

Santral Sistemleri konusunda karel ve telesis ile çalışmaktayız. Yangın Algılama Sistemlerinde Finder, Mavili, Teletek ve Cooper markalar ile çalışmaktayız. Data ve İletişim konularında tedarikçilerimiz Cisco, Digitus, Hp, Asrock, Zyxel ve Planet gibi markalar ile çalışmaktayız. Turnike Sistemleri konusunda Makim Turnike ile çalışmaktayız. Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri konusunda ise ZKteco, Honeywell, Bosch gibi markalardır. Ip kamera sistemleri ve AHD kamera sistemleri konularında ise Samsung, Pelco, Dahua, Hikvision, Dunlop gibi sektörün öncü güvenlik markaları ile çalışmaktayız.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

Cihan Teknoloji olarak yenilikleri daima takip ediyoruz

2006

Cihan Bilgi Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında Ankara da kurulmuş bir Zayıf Akım Sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır.

2012

2012 yılından beri kendi adı ve markasıyla ip kamera ve AHD kamera ithalatı yapan bir firmadır.

2016

Kullanmış olduğumuz Yangın Algılama Sistemleri ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışında ulusal markalar olup kendi alanında lider marka olduk.

2021

Yeni yerimizde artık daha da efektif ve sorunlara ve projelere daha hızlı çözümler sunuyoruz.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

18 yıllık tecrübenin sonucu

Analog CCTV kameralar, HD güvenlik kameraları, IP kameralar ve kusursuz video gözetim sistemlerini dünya genelinde tedarik ediyoruz. Ekipmanlarımızı ev sahiplerine, işletme sahiplerine, devlet kurumlarına ve herhangi bir diğer kuruluş türüne, herhangi bir boyuta tedarik ediyoruz.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI

Kullanıcı dostu yenilikçi ürünler

İşimizin çoğu yurt içine olup, yurt dışına da kurulumlar ve satışlar yapmaktayız. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayacak bir sistemi tasarlamaya yardımcı olabilecek satış mühendislerini eğitmiş bulunuyoruz. CCTV Kamera profesyonelleri, güvenlik kamerası endüstrisinde en iyi yöntem destek ve müşteri hizmetleri ile itibar kazanmıştır.


Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.