Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Apartman Diafon Sistemleri Ankara

Apartman Diafon Sistemleri Ankara

Günümüzde yeni yapılan yapılarda en çok güvenlik konusunda gelişmeler yaşanmaktadır. Hem fiili hem dijital güvenlik sistemleri ile korunan siteler, işyerleri veya plazalar herkesin gözdesi olmuş durumda. Bunun en büyük sebebi ise maalesef günümüzde insani değerlerin unutulmaya başlanması. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka ki güvenliğinizi sağladığınıza emin olun. Çok güvenlikli bir ortamda oturma imkanınız yoksa bile ek bazı önlemlerle güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Diafon Nedir?

Apartman diafon sistemleri, apartman veya binaların giriş kapısına monte edilen cihaz sayesinde o apartmanda oturan kişilerin, apartman girişinde bulunan kimselerle sesli veya görüntülü iletişim kurmasını sağlayan cihazlardır. Bu sayede zilinize basan kişiyiyle konuşarak veya görerek kim olduğunu anlayabilirsiniz. Ona göre de kapıyı açıp açmayacağınıza karar verebilirsiniz. Apartman diafon sistemleri Ankara gibi büyükşehirlerde elzem bir ihtiyaçtır. Bu sebeple diafon sistemleri çocuklarınızın bile rahatlıkla kullanabileceği basitlikte olan sistemlerdir.

Diafon Çeşitleri

Diafonlar genellikle sesli diafon ve görüntülü diafon olarak ikiye ayrılırlar. Sesli diafonlarda yalnızca kapıda kişinin sesini duyarak irtibat sağlanırken, Görüntülü diafonlarda ise hem ses hem görüntü iletilerek iletişim sağlanır. Bu yüzden görüntülü diafonlar daha güvenliklidir.

Diafon yalnızca kapı zilinizi çalan kişilerle iletişim kurmanıza değil,  aynı zamanda site veya apartman görevlisi ile de iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Bu özelliği de diafonları daha kullanışlı kılmaktadır. Herhangi bir ihtiyacınız için evinizden apartman görevlisi ile konuşarak işinizi halledebilirsiniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.