Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Bakım & Onarım ip kamera sistemleri ankara  artık 1080p HD çözünürlükte video gözetim yeteneğine sahip AHD güvenlik kameraları ve DVR‘ler sunuyor. Bu yeni teknolojiye AHD analog high definition deniyor. AHD kameralar, analog CCTV kameralar gibi RG59 koaksiyel kablo kullanılarak bir DVR’ye kablolanmıştır. AHD kameralar 720p , 960 ve  1080p çözünürlükte mevcuttur. Hem ip kameralar ve… Okumaya devam et Bakım & Onarım


Bakım & Onarım

ip kamera sistemleri ankara  artık 1080p HD çözünürlükte video gözetim yeteneğine sahip AHD güvenlik kameraları ve DVR‘ler sunuyor. Bu yeni teknolojiye AHD analog high definition deniyor. AHD kameralar, analog CCTV kameralar gibi RG59 koaksiyel kablo kullanılarak bir DVR’ye kablolanmıştır. AHD kameralar 720p , 960 ve  1080p çözünürlükte mevcuttur.

Hem ip kameralar ve hemde geleneksel CCTV kameraları hem de bu yeni HD kameraları destekleyen Hybrid CCTV / HD kamera DVR’lerimiz mevcuttur . Müşterilerin mevcut analog kameralarını (standart tanımlama) kullanmalarına ve hazır olduklarında sistemine yüksek çözünürlüklü kameralar eklemelerine izin verdiklerinden, hibrid DVR’lar oldukça kolaydır.

Yeni kullanıcılar için, hemen yüzde yüz yüksek çözünürlüklü bir sistemle gitmek isteyebilirler. Her kanal, herhangi bir çözünürlükte (D1, 960H, 720p ve 1080p) anlık video kaydı destek verdiği için aynı DVR kullanılır. Hepsinden önemlisi kullanıcılar, Mac, Windows, iOS ve Android için mevcut en iyi programları kullanarak bütün kameralarını İnternet üzerinden uzaktan görüntüleyebilir. Kayıt izleyebilir ve fotoğraf çekebilirler. ip kamera sistemleri ankara konulu yazımızda firmamız çalışmalarını sürdürmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Bakım ve Onarım

Teknik Servis

Ücretsiz Keşif

Hızlı erişim etiketleri: 

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.