Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

ECS4100-28P PoE Switch Hakkında

ECS4100-28P

L2+/L3 Lite Gigabit Ethernet Access PoE Switch

GENEL ÖZELLİKLERİ

ECS4100-28P / 52P anahtarları, 4 x 100M / 1G bağlantı SFP bağlantı noktalarına sahip 24/48 bağlantı noktalı PoE Gigabit Ethernet erişim anahtarlarıdır. ECS4100-28TC anahtarı, 4 100M / 1G yukarı bağlantı açılan bağlantı noktalarına sahip 24 bağlantı noktalı bir Gigabit Ethernet erişim anahtarıdır. Anahtar, Internet servis sağlayıcıları (ISP’ler) ve çoklu sistem operatörleri (MSO’lar) için ev kullanıcıları için üçlü oyun hizmetleri ve Gigabit’e kadar bant genişliği sağlamak için idealdir.

PoE işlevi WiFi AP’lerine, IP kameralara, VoIP telefonlara ve diğer güçlü cihazlara bağlanmak için kullanılabilir.
Aynı zamanda SMB, kurumsal ve kampüs ağları için ideal bir Gigabit erişim anahtarıdır. Anahtar, basit yönetimi korurken, yüksek erişilebilirlik, kapsamlı güvenlik, sağlam çoklu yayın kontrolü ve ağ kenarına gelişmiş QoS sağlayan özellikler ile doludur.

Anahtar ayrıca IPv6 dağıtımının büyümesine göre en gelişmiş IPv6 yönetimi, IPv6 güvenliği ve IPv6 çok noktaya yayın denetimini de destekler. ISS’ler, hizmet düzeyindeki anlaşmaları sağlamak için daha güvenilir ve esnek bir ağ (ITU-T G.8032 ERPS), L2 VPN’ler ve gelişmiş OAM (Operations, Administration ve Maintenance) işlevleri sağlayarak ev kullanıcıları için hizmetlerini genişletebilir.
 

-56 Gbps anahtarlama kapasitesi ile Performans ve Ölçeklenebilirlik,

-Sürekli Kullanılabilirlik – IEEE802.1w Hızlı Kapsayan Ağaç Protokolü, IEEE 802.1s Çoklu Yayılma Ağacı Protokolü ve IEEE 802.3ad Bağlantı Toplama Denetim Protokolü (LACP).

-Kapsamlı QoS – Trafik, 802.1p ve DSCP, Ağırlıklı Yuvarlak Robin (WRR) ‘ye göre önceliklendirilir ve sıkı öncelik, paket akışlarının öncelikli olarak önceliklendirilmesini sağlar ve giriş ve çıkış kuyruklarının tıkanıklıklarını önler.

-Bağlantı noktası güvenlik limitleri, IEEE 802.1X port tabanlı veya MAC tabanlı erişim kontrolü, DHCP gözetleme, Erişim Kontrol Listeleri (ACL), DAI (Dinamik ARP Denetimi), Güvenli Kabuk (SSH) ve Güvenli Yuva Katmanı (SSL / HTTPS) ile Gelişmiş Güvenlik ) güvenli ağ yönetimi sağlamak.

-İddialı standart bir komut satırı arabirimiyle (CLI) Basit Yönetim

-Yeşil Ethernet

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.