Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Güvenlik Kamerası Maliyet Hesaplama

**Göndermiş olduğunuz bilgilere müşteri temsilcilerimiz hızlıca geri dönüş sağlayacaktır. Ücretsiz yerinde keşif fırsatını kaçırmayın.

İş yerinde veya evlerde veya sirketlerde güvenliği sağlamak için kullanılan elektronik cihazların başında güvenlik kameraları yer alıyor. Diğer bir adıyla kapalı devre izleme sistemi olarak tanınan güvenlik kameraları 7/24 gözlem ve kayıt yapıyor. Hırsızlık, gasp ve benzeri kötü amaçlı faaliyetlere karşı iş yerlerinde, sitelerde, evlerde, sosyal tesislerde, okullarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan cihazlar, farklı ekipmanlardan oluşuyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çeşitli alanlarda güvenliğin sağlanması için geliştirilmiş olan birçok yöntem var. Geçmiş dönemlerden beri farklı markalar tarafından geliştirilen güvenlik sistemi çeşitlerinin farklı özellikleri bulunur. Kamera ve alarm sistemleri söz konusu olduğunda öne çıkan birçok marka, yenilikçi teknolojileri kullanarak kaliteli ürünler sunar. Otomatik çalışma sistemleriyle kullanışlı olan sistemler, tehlike anında devreye girerek uyarı sağlar. Hırsızlık tehlikesine karşı etkili ve başarılı bir çözüm sunan ürünler, avantajlı özellikleri nedeniyle her dönem müşteriler tarafından tercih edilir. Trendyol, müşterilerinin güvenliğine ve rahatlığa önem verdiği için sektördeki tecrübeli markalar tarafından tasarlanan ürünleri satışa sunar. Çeşitli alanları tehlikelere karşı muhafaza etmek için kullanılabilecek güvenlik sistemlerinin üretiminde farklı detaylara yer verilir. Güvenliğin sağlanması için üst düzey özelliklerle geliştirilmiş olan birçok kamera modeli bulunur. İç ve dış mekanlarda işlevsel bir şekilde kullanılabilecek kamera sistemi gelişmiş özellikleriyle öne çıkar. Sahip olduğu teknolojiyle birlikte karanlık ortamların korunmasını sağlayacak kameraların üretimini yapan birçok marka vardır. Trendyol, gelişmiş özelliklere sahip olan ürünleri müşterilerle buluşturur. Karşılaşabileceğiniz tehlikeleri önlemek için gelişmiş güvenlik kameralarını tercih edebilirsiniz. Hem can hem de mal güvenliğinizi korumak için pratik bir şekilde kullanabileceğiniz teknolojik sistemleri satın alabilirsiniz. Güvenliğin sağlanması için kullanılabilecek araçlar arasında gelişmiş alarm sistemleri de bulunur. Tehlike oluştuğu durumlarda yüksek seslerde uyarı vermesi sayesinde olumsuzluklara karşı koruma sağlar.


Kamera sistemi çeşitlerinde set halinde satılan ürünler ise birden fazla kamera ve gerekli ekipmandan oluşuyor. 16, 4 ya da 8 adet kamera, kamera kayıt cihazı, bağlantı kablosu, sabit disk, kumanda, güç adaptörü gibi parçaları içeren setler büyük mekanlarda ideal bir kullanım sunuyor. Setler içinde yer alan hard disklerin kapasiteleri de değişiyor. Genellikle 500 GB kapasiteye sahip ürünler yanında setlere ekstra hard disk bağlanabiliyor ve farklı kamera sistemleri ağ üzerinde kayıt yapma imkanı sunuyor.


Kamera Sistemi Fiyatları


Kullanılacak ortama göre farklılık gösteren kameralarda fiyatlar ürünlerin kalitesi ile doğru orantılı oluyor. 16 adet gece görüşlü kameradan ve bağlantı adaptörlerinden oluşan ürünleri bütçenize uygun buluyorsanız tercih edebilirsiniz. Kayıt cihazı, hard disk ve CCTV kabloları ile birlikte sunulan setler, gerekli tüm parçaları içerdiği için sorunsuz bir şekilde kuruluyor. 16 kameralı sistemlerin yanında yüksek çözünürlüklü 4 kameralı sistemler de fiyatları ile dikkat çekiyor.


Kamera sistemi fiyatları üzerinde ürünlerin markaları da etkili oluyor. Ürettiği elektronik cihazlar ile tanınan dünyaca ünlü markaların ürünleri, benzer ürünlerden fiyat farkları ile ayrılıyor. Teknik özellik açısından büyük farkları bulunmayan setler arasında dış mekan kameralarını içeren ürünleri de aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı setler arasında ise kamera ayağı, alarm paneli, sabit lens, siren ve dedektör gibi farklı parçalardan oluşan ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.


Gerekli ekipman ile satılan setlerin yanında tek satılan kameralar, markalara bağlı olarak değişiyor. Aynı markanın çözünürlükleri, lens, tarama alanı gibi özellikleri farklılık gösteren ürünlerinden kullanacağınız ortama uygun ürünü seçebilirsiniz. Dış ve iç mekana göre modelleri değişen ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Modellerine bağlı olarak ayırt edici özellikleri olan kameralar arasında tek satılan ayaklı kameralar ise daha ekonomik fiyatları ile ilgi çekiyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra takılacak yere göre modelleri ve bağlantı özellikleri değişen kameraların özelliklerini inceleyebilir, kullanacağınız ortama uygun ürünü karşılaştırma yaparak kolayca belirleyebilirsiniz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.