GÜVENLİK KAMERASI

GÜVENLİK KAMERASI

|Güvenlik Kamerası| yaptırmak için neler gereklidir. ? ve Güvenlik Kamerası ömrü nekadardır gibi gelen sorular için hazırlamış olduğumuz makalemizde sizlere detaylı ve bilgilendirici yazılar yazmaya devam ediyoruz.

Google aramalarında üst sayfalara çıkan web sayfamız sayesinde sektörlerin ve ihtiyaç duyan kişilerin Kamera Sistemleri hakkında bilmesi gereken detayları anlatıyoruz. Hergün farklı bir hırsızlık yada kundaklama gibi olan vakaları aydınlatmak için yapılan sistemler ve alınan önlemlerinde başında |Güvenlik Kamera Sistemleri| gelmektedir.

Firmamız 2006 yılından beri ülke genelinde satış kurulum ve servis hizmeti vermektedir. Kamera Sistemleri için gerekli ürünlerin başında AHD Kamera veya |İP KAMERA| (tabi kaç adet kurmak istiyorsak) Kamera Kayıt Cihazı , Kamera Adaptörü 12V-10A , bnc-konnektör , Kamera Kablosu, minimum 18.5" lde monitör , kayıt tutabilmek için minimum 1 tb harddisk, ve son olarak işçilik...

Kamera Sistemi ile kayıt altına almış olduğumuz yerleşkemizi Hırsız Alarm Sistemi ile daha korunaklı ve güvenilir bir hale dönüştürmek yine sizin elinizdedir. işini yaptığımız müşterilerimize kamera sisteminin yanında Alarm Sistemide yapıyoruz, bize sağladığı fayda ise; herhangi bir Güvenlik zaafiyetinde Alarm Sistemi siren vermeye başladığında telefonumuza uyarı araması geliyor, o esnada eğer teledonumuzdan kamera sistemine bağlanıp aynı zamanda olayı canlı bir şekilde takip edebiliyoruz. genelde sadece hırsızlık için değil aynı zamanda bir fare yada bir kedi bile ieçriye girdiğinde alarm Sistemi uyarı verebiliyor. yani; her Alarm güvenlik zaafiyetinden kaynaklanmıyor olabilir.

 

Powered by Bilgeweb