Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Konvensiyonel Yangın Sistemleri Ankara

Konvensiyonel Yangın Sistemleri Ankara

Dünyanın her yerinde korkutucu bir afet olan yangın için çeşitli alarm ve ihbar sistemleri bulunur. Konvensiyonel yangın sistemleri Ankara ilinde ve diğer illerde kullanılan bir yangın alarm ve ihbar sistemidir. Alarmın ötmesiyle birlikte en yakın itfaiye birliğine yangının bildirildiği bu sistem, firmamız tarafından çeşitli kapalı mekânlara kurulabilmektedir.

Konvensiyonel yangın sistemleri Ankarahizmetlerimizde kurulu olan binalarda yangın sistemleri otomatik olarak bildirilmektedir. Kimin tarafından ihbar oluşturulduğu bilinemese de yangın çıkan bölgenin tespiti bu sistem aracılığıyla yapılır. Sadece evler değil, plazalar, AVM’ler, sanat merkezleri, okullar, devlet kurumları gibi birçok kapalı mekânda farklı birçok sebepten yangın çıkabilir. Bu durumda panik yapmadan yangın kapısından ya da mümkünse dış kapıdan ortamı terk etmek gerekir.

Konvensiyonel Yangın Sistemleri Ankara Hizmetleri

Ankara’da güvenilir bir yangın alarm sistemine ihtiyacınız bulunuyorsa firmamız, sizin için bu işlemi kolaylıkla sağlayacaktır. Konvensiyonel yangın sistemleri Ankara ili içinde bina tipi fark etmeksizin kurulabilen bir sistemdir. Firmamız tarafından yangın sistemi kurulumu, kapı üstlerine ya da tavana yapılabilir.

Yoğun duman ya da ateş çıktığı görülmeye başlandığı anda alarm devreye girecek şekilde kurulur. Alarm şifresi ev sahibi, ofis yetkilisi ya da firma içinde yetki verilmiş kişilerce iptal edilmediği sürece alarm sürekli aktiftir. Sistem kurulumu sağlandıktan sonra alarmın doğru şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Belli dönemlerde yangın sistemi için periyodik bakım yapılması gerekir. Bu sayede alarmın sağlıklı şekilde çalıştığı görülür. Firmamız tarafından tüm bakım ve arıza tamir işlemleri yapılır.

En güvenilir alanlarda yaşamak, eğitim almak, eğlenmek, sağlık hizmeti almak için konvensiyonel yangın sistemleri etkili çözümler sunar. Binayı tehlike büyümeden tahliye etmeye yadım eder. Can güvenliğini sağlamak adına, alarmın elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda bile jeneratör desteği ile çalışması mümkün kılınabilir. Yazılım güncelleme, sistem yenileme gibi hizmetler de firmamızca bu yangın alarm sistemleri için sağlanabilir.

Konvensiyonel Yangın Sistemleri Kurulumu

Alarm sistemlerinde doğru kurulum yapılması son derece önemli bir konudur. Konvensiyonel yangın sistemleri Ankara güvenilir kurulum için firmamızla kolayca irtibata geçebilirsiniz. Yangın sistemleri, kurulum aşamasından sonra düzgün bir şekilde uzun süreli çalışmaya uygun olmalıdır.

Doğru kurulum yapılmadığı takdirde sonucunun ölüm olabileceği, büyük felaketler meydana gelebilir. Bu durumda son teknoloji ürünü cihazların satışını ve kurulumunu yapmaya özen göstermekteyiz. Bir teknoloji firması olarak can güvenliğinizi koruyabilmek adına ürünlerimizin en az hata payı ile kurulumunu sağlamaktayız.

Yangın sistemi kurulumu sonrasında sadece ihbar etme özelliği değil, aynı zamanda gerektiğinde yangın söndürme özelliği de devreye girer. Yangın söndürme sisteminin gazlı ya da sulu olmak üzere devreye girebilmesi mümkündür. Bu özellikler müşteri taleplerine bağlı olarak sisteme eklemekteyiz.

Ev ya da herhangi bir kapalı mekanda söndürme panellerinin yerleri en işlevsel alanlara konumlandırılmasını sağlarız. Bu sayede yangın anında tehlike ortadan kaldırılmaya çalışılır. Can güvenliğinizi koruyabilmek adına gerektiğinde devreye girecek bu sistemleri, alanında profesyonel ekibimizle kurmaktayız. Ayrıca kurulum işlemi, firmamızca ilgili mekanın büyüklüğüne uygun şekilde yapılır.

Konvensiyonel Yangın Sistemleri Teknik Servis

İlgili yangın sisteminde bozulma olduğu gözlemlendiğinde teknik servis en kısa sürede aranmalıdır. Konvensiyonel yangın sistemleri Ankara ilinde teknik servis hizmeti de veren bir firma olarak sorunu kısa sürede çözmekteyiz. Konvensiyonel yangın sistemi herhangi bir nedenle çalışmayı bıraktığında öncelikle bunun nedeni anlaşılmalıdır. Sorunun kaynağı tespit edilerek ilgili sorun çözülmelidir.

Son teknoloji ürünleriyle yaptığımız çalışmalar, genellikle sıfır hata ile çalışan sistemler kurmamızı sağlamaktadır. Ancak zamanında yaptırılmayan bakımlar, her elektronik cihaz ya da alarm sisteminde olduğu gibi yangın sistemlerinde de arızalara yol açar. Bu durum aslında alarm sistemi sahipleri için büyük bir tehlike oluşturur. Çünkü ihtiyaç anında sistem devreye girmeyebilir. Girse de istenen şekilde çalışmayabilir. Can kaybı olmasa bile yangın yapıların büyük bir kısmını ortadan kaldırabilir. Bütün bu olumsuz sonuçlardan korunmak için düzenli bakımların ihmal edilmemesi gerekir.

Ayrıca hala bir yangın sisteminiz bulunmuyorsa firmamızı arayarak ilgili hizmet için talep oluşturabilirsiniz. Güvenilir bir yaşam sürebilmeniz için piyasa standartlarına uygun, en üst kalitede hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Cihan Teknoloji olarak can güvenliğiniz bizim için önemlidir. Bu sebeple kurduğumuz garantili sistemler ile can ve mal varlığınızı güvenle koruyabilirsiniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.